Razer již nebude vyrábět smartphony … Razer Phone 3 byl zrušen

Pro ty z vás, kteří jsou tolik fanoušky Razeru jako my dnes, vám přinášíme špatné zprávy. Společnost podle všeho vývojový projekt zrušila. Razer Phone 3je jedním z našich oblíbených herních smartphonů, od kterého hodně očekáváme.

Dobrou zprávou je, že majitelé smartphonů Razer Phone 2 brzy obdrží aktualizaci, která jim přinese nejnovější verzi mobilního operačního systému Google, jmenovitě Android Pie. Špatnou zprávou je, že Razer se zjevně rozhodl přestat vyvíjet smartphony.

Podle zdroje se zdá, že společnost vyhodila většinu svých inženýrů pracujících na vývoji svých smartphonů a vývojářů softwaru pro ně spolu s některými prodejci. To povede ke zrušení postupu. Razer Phone 3 již na trhu nebude vidět.

Nejnovější smartphone Razer Phone 2 Razer Phone 2 ... od zrušení Razer Phone 3Nejnovější smartphone Razer Phone 2 Razer Phone 2 … Zdá se, že Razer Phone 3 byl zrušen

Razer oficiálně oznámil, že v rámci restrukturalizačního procesu společnosti propustil pouze 30 lidí. Pamatujme také, že společnost uzavřela svůj obchod s hrami v rámci stejného procesu.

Zdá se, že tato zpráva odporuje informacím, které jsme nám poskytli před několika dny, když jsme hovořili o boji mezi nimi. Asustek a Razer Pro přístup do katalogu her Tencent.

Strategií společnosti Razer v segmentu herních smartphonů bylo doposud uvedení jednoho modelu ročně. Možná omezená flexibilita katalogu a cen (připomínáme, že Razer Phone 2 je terminál prodávaný za přibližně 860 EUR) způsobila, že společnost v tomto segmentu nevyšla.

Ačkoli mnoho společností sází jak na čínské, tak na další země, které zavádějí své vlastní verze herní smartphony Může to mít něco společného.

Prozatím si budeme muset počkat a uvidíme, jestli bude tato novinka definitivně schválena nebo Razer Phone 3.

VYLEPŠIT

Mohli jsme mluvit s úředníky společnosti a to nám řekli:

“Měli jsme nějaké propouštění v naší mobilní divizi a další byli přiděleni k novým projektům.” Vidíme velké příležitosti v oblasti mobilních her, které jsme vytvořili pomocí telefonu Razer Phone, a do této kategorie budeme i nadále investovat kombinací hardwarových a softwarových iniciativ. Pracujeme na vzrušujících nových mobilních projektech a o novinky se podělíme, až budeme připraveni. Razer Phone 2 se bude i nadále prodávat a my se zavázali podporovat vás nejnovějšími aktualizacemi a funkcemi. “

Osobně se držím výroku, který je vyznačen tučně a pracují na nových mobilních projektech. Doufáme, že zvěsti o zrušení Razer Phone 3 jsou jen … fámy. Jak jsme již mnohokrát zmínili, Razer je společnost, kterou milujeme, a Razer Phone 2 je jedním z nejlepších terminálů, které máme.

Zdroj: Droid-Life

Zdravím z hloubky bytů.