Razer Kraken X, nová herní sluchátka 7.1, která vynikají svým pohodlím

Když hledám novou náhlavní soupravu, ať už hraji či ne, obvykle hledám pár věcí. Nejdůležitější z nich je, že jsou pohodlné, protože se jedná o zařízení, která budeme používat celé hodiny. Tyto Razer Kraken X nabízejí právě to. Jsou to pohodlná a lehká sluchátka, která nám umožňují hrát s nimi celý den, aniž bychom si toho příliš všimli.

Jednou ze silných stránek těchto 7.1 herních sluchátek je, že váží pouze 250 gramů. Prostorový zvuk 7.1 je další hvězdná funkce, na kterou si člověk snadno zvykne. A ty jsou k dispozici v novém Razer Kraken X.

Razer Kraken XGRazer Kraken XG

Razer, jedna ze značek, kterou v Planet Red často zmiňujeme, oznámila uvedení na trh svých nových sluchátek Razer Kraken X, jak jsme řekli, se zvukem 7.1 a nízkou hmotností, která poskytuje vysoký komfort. Prostor pro zábavu po celý den. Nejlepší ze všeho je, že můžete také říci, že jsou levné … nepochybně něco, co nás velmi potěší.

Společnost Razer navíc využila vydání těchto nových sluchátek a oznámila, že všechny náhlavní soupravy vydané od roku 2019 budou mít prostorový zvuk 7.1 (tj. Prostorový zvuk).

Vlastnosti Razer Kraken X.

Pokud existuje jedna věc, kterou bychom měli na Razer Kraken X zdůraznit, je to, že jsou navrženy tak, aby byly pohodlné.. Jsou navrženy tak, abychom jej mohli nosit celý den.

Nový design sluchátek Razer Kraken X snižuje váhu předchozích modelů. Razer Kraken. Nová verze těchto sluchátek přichází s extrémně nízkou hmotností 250 gramů, což z ní činí jednu z nejlehčích herních náhlavních souprav na trhu. Další vlastností, díky které je Razer Kraken X extrémně pohodlný, je to, že mají měkké pěnové polštáře, kanály na brýle a nastavitelnou čelenku.

Zvuk ve videohře je jedním z faktorů, který není vždy přehlížen, ale drasticky mění způsob, jakým si je užíváme. To je důvod, proč tato sluchátka nabízejí prostorový zvuk 7.1, což je velmi ceněné. Zejména proto, že se jedná o sluchátka, která můžeme popsat jako dostupná. A my už víme, že něco levného nemusí mít vždy „vysoce kvalitní“ funkce.

Sluchátka Razer Kraken X přicházejí s prostorovým zvukem 7.1 místo obvyklého stereofonního zvuku, který se nachází v jiných náhlavních soupravách ve stejné cenové kategorii. To je skutečná výhoda, pokud jde o hraní ve videohře, protože prostorový zvuk 7.1 nám pomáhá dostat se tam, odkud přichází nebezpečí. Tento prostorový zvuk 7.1 je k dispozici pouze u Razer Kraken X s 64bitovým systémem Windows 10.

“Razer Kraken X je skvělý pro každého hráče,” řekl Alvin Cheung, hlavní viceprezident Razer Peripherals. “Jsou ultralehké a extrémně pohodlné, takže si s nimi můžete hrát nekonečné hodiny.” Je to ideální společník, který ovládne a ponoří se do bitev s působivými prostorovými zvuky 7.1. “

A protože mluvíme o tom, co se ve hře obvykle děje, musíme být schopni komunikovat. V tomto smyslu má Razer Kraken X flexibilní kardioidní mikrofon. Model snímání zvuku tohoto mikrofonu nám umožňuje jasně mluvit se svými spoluhráči potlačením sekundárních zvuků přicházejících ze strany nebo zpoza vás. Mikrofon má také možnost ztlumení zvuku a ovládání hlasitosti na samotných přilbách, což nám umožňuje rychlý a snadný přístup k této funkci.

Pokud jde o konektivitu, Razer Kraken X má připojení 3,5 mm minijack, což je dělá Kompatibilní s PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a dalšími mobilními zařízeními. Razer Kraken X bude k dispozici v černé a dalších variantách. Například bychom to měli interpretovat Razer Kraken X pro konzole Přicházejí ve směsi černé a modré.

Prostorový zvuk pro všechny náhlavní soupravy Razer

Jak jsme vám řekli dříve, společnost Razer uvedla, že kromě toho, že nám předvedla nový Kraken X, pracuje také na tom, aby každému přinesla funkci prostorového zvuku 7.1 v celé řadě sluchátek, která od tohoto roku vydala.

Uvidíme tedy prostorový zvuk 7.1 na všech produktech Krakens vydaných v roce 2019 a za méně než 99 EUR včetně nejnovějších. Razer Kraken 2019 (79,99 EUR), s chladnými gelovými polštářky pro vyšší pohodlí a výsuvným kardioidním mikrofonem, který jsme zmínili dříve.

Razer pojmenoval tuto funkci prostorového zvuku 7.1. Prostorový zvuk THX. U náhlavních souprav nad 99 EUR bude rovněž k dispozici prémiová zvuková technologie s úplným přizpůsobením zvuku a vylepšení mikrofonu. Kraken Tournament Edition a dosah sluchátek Razer Nari.

Majitelé sluchátek Razer Kraken 2019, kteří chtějí získat software pro prostorový zvuk 7.1, obdrží aktivační kód po registraci sluchátek u RazerID pomocí sériového čísla uvedeného pod náušníky na reproduktorech sluchátek. Pokud potřebujete další informace, navštivte www.razer.com/7.1-surround-sound.

Cena a dostupnost Kraken X a Kraken X pro konzole

Kraken X Dostupnost

Pokud jde o cenu Kraken X, nové herní náhlavní soupravy Razer 7.1 jsou k dispozici za 59,99 EUR. V obchodě Razer.com jsou k dispozici od posledního 6. června 2019. V ostatních obchodech po celém světě bude k dispozici od druhého čtvrtletí roku 2019.

Dostupnost hry Kraken X pro konzole

Tentokrát Konzolová verze Razer Kraken X Prodává se za stejnou cenu a stejné časové období, jaké je uvedeno pro Razer Kraken X. Najdete je na www.razer.com/kraken-x-console.

Kraken X a Kraken X pro funkce konzoly

Pak tě necháme Kompletní seznam funkcí Kraken X a Kraken X pro konzolu.

Sluchátka

 • Frekvence odezvy: 12 Hz – 28 kHz
 • Vnitřní odpor: 32 Ω při 1 kHz
 • Citlivost (@ 1 kHz): 106 dB
 • Řečníci: 40 mm, neodym
 • Vnitřní průměr: 65 x 44 mm
 • Typ připojení: 3,5 mm analogový mini jack
 • Délka kabelu: 1,3 metru
 • Hmotnost: 250 gramů
 • Oválné podložky: Navrženo tak, aby plně zakrývalo ucho syntetickou kůží pro celkovou zvukovou izolaci a vynikající pohodlí

Mikrofon

 • Frekvence odezvy: 100 Hz – 10 kHz
 • Poměr signálu k šumu: ≥ 55 dB
 • Citlivost (@ 1 kHz): -42 ± 3 dB
 • Nákupní objednávka: Jednosměrný

Ovládací prvky na náhlavní soupravě

 • Zvyšte nebo snižte hlasitost
 • Ztlumit mikrofon

Hlasové použití

Galerie obrázků Kraken X / h2>

Zde je galerie obrázků, kde můžete lépe vyhodnotit všechny designové aspekty těchto nových herních náhlavních souprav Razer 7.1.

Razer Kraken XGRazer Kraken XG

Recenze Razer Kraken X.

Jak víte, Razer je společnost, kterou milujeme … Když hledáme nové Herní sluchátka 7.1 Hledáte hlavně několik věcí, abyste si mohli užít hudbu a zvukové efekty svých oblíbených videoher. Na jedné straně jsou to kvalita, kterou Razer ve svých produktech splňuje. Poskytují dobrý zvuk a jsou pohodlné. Tyto funkce jsou s těmito novými sluchátky spokojeny Razer Kraken X.

Kromě těchto aspektů jsme diskutovali, Razer Kraken X stojí jen 60 eur, jsme docela spokojeni s tím, co v takových zařízeních najdeme, čelíme sluchátkům, abychom zvážili, zda si chceme koupit nové herní náhlavní soupravy.

V každém případě, jak vždy říkáme, chceme poslouchat vaše komentáře Recenze Razer Kraken X..

Zdravím z hloubky bytů.