Razer Mamba Elite je nyní v Evropě

Jak víte, pokud jste pravidelným čtenářem Planeta Red, Razer Je to jedna ze společností, která nás obvykle doprovází. S produkty jako něco normálního Razer Mamba Elite o čem budeme mluvit dnes.

Razer Mamba EliteRazer Mamba Elite

Řekli jsme ti to už dávno Razer BASILISK nebo RAZER ATEŞLİPokud chceme vylepšit náš desktop o kvalitní komponenty přehrávače, musíme vzít v úvahu dvě zařízení … Razer Mamba Elite je to další velmi dobrá volba. herní myš.

Funkce Razer Mamba Elite jsou nyní k dispozici v Evropě

Nová myš Razer Mamba Elite Je vybaven optickým senzorem 5G Advanced, který zaručuje maximální přesnost 16 000 DPI, a má devět programovatelných tlačítek Hyperesponse s přepínači certifikovanými společností Razer, které bez chyby podporují více než 50 milionů kliknutí.

JE Razer Mamba EliteMěří 125 x 69,9 x 43,3 mm a váží 96 gramů a má také osvětlovací systém Chroma, stejně jako různá zařízení vydaná společností. Systém Razer Chroma umožňuje uživateli konfigurovat barevné schéma ze 16,8 milionů dostupných barev.

V této herní myši je také softwarové řešení Razer Synapse 3Poskytuje až 450 IPS (palce za sekundu) a maximální zrychlení 50G.

Myš Razer Mamba Elite je na evropském trhu k dispozici za cenu 99,99 EUR. Na Amazonu najdete za 95 €.

Odbyt

Herní myš Razer Mamba Elite s 9 programovatelnými mechanickými tlačítky, optickým senzorem 16 000 DPI True Lighting a RGB Chroma, černá

Herní myš Razer Mamba Elite s 9 programovatelnými mechanickými tlačítky, optickým senzorem 16 000 DPI True Lighting a RGB Chroma, černá

  • Optický snímač Razer 5: S optickým snímačem Razer 5G se skutečným 16 000 DPI si můžete užít standard přesnosti a rychlosti; S přesností rozlišení 99,4% můžete zůstat na cíli i při intenzivní akci.
  • S rozšířenými světelnými zónami Razer Chroma: Přizpůsobte si přednastavené animované světelné efekty nebo si vytvořte vlastní pomocí široké škály 16,8 milionů barev
  • Přepínače Razer Mechanical Mouse: Přepínače Razer Mechanical Mouse Switch jsou navrženy tak, aby poskytovaly tuto nespravedlivou výhodu, a jsou optimalizovány pro rychlé doby odezvy hry s prodlouženou životností až 50 milionů kliknutí.
  • Ergonomie s optimalizovanými bočními úchyty: Razer Mamba Elite se vyznačuje ergonomií bočního úchopu pro odpovídající pohodlí; Hrajte celé hodiny s menším namáháním dlaní a prstů při používání tlačítek a eliminujte zbytečné body přetažení
  • 9 programovatelných tlačítek: Rozšiřte svůj arzenál ovládání o 9 programovatelných tlačítek, včetně rolovacího kolečka naklápění a klikání; Pomocí Razer Synapse 3 můžete jednotlivě nakonfigurovat tlačítka pro provádění preferovaných akcí.

Zdravím z hloubky bytů.