Razer Tetra, ultralehká náhlavní souprava pro jasný a bezhlučný rozhovor

V mnoha případech by si kdokoli z nás rád užíval dobrý produkt s dobrou funkčností, ale za dostupnou cenu. Ve světě hra Našli jsme spoustu různých zařízení, která nám umožňují chatovat nebo mluvit ve videohře, ale jak někdy říkáme, chceme produkt, který nás neizoluje od okolního světa, ale umožňuje nám jasně, bezhlučně a jasně komunikovat. máte ekonomickou cenu. Naštěstí pro všechny společnost Razer vydala několik nových přileb, které tyto budovy podporují. Razer Tetra.

Razer Tetra Jsou to ultralehká sluchátka s kardioidními mikrofony, která připomínají vlastní náhlavní soupravy kancelářských pracovníků před několika lety. Výhodou je, že tato sluchátka zajišťují bezhlučnou komunikaci a umožňují našim hlasům jasně dosáhnout partnerů.

Funkce Razer Tetra

RazerJak víte, Planeta Red je značka, která se specializuje na vývoj herních zařízení, protože o nich často hodně mluvíme. Zařízení jako mechanické klávesnice, myši….

Spustili dnes Razer Tetraje ultralehká náhlavní souprava s mikrofonem profesionální kvality. Tyto nové náhlavní soupravy nám umožňují používat je na platformách, jako jsou PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC a mobilní zařízení.

Jedná se o ideální náhlavní soupravu s jedním uchem pro ty, kteří chtějí jednoduchou náhlavní soupravu, která jim umožní jasně mluvit se svými kolegy, ale neizoluje je od světa.

Jasnost, pokud jde o slyšení a slyšení

S vydáním těchto sluchátek je jedním z aspektů, na které se chce Razer zaměřit, dosažení jasnosti, pokud jde o sluch i sluch.

K dosažení této jasnosti je Razer Tetra a kardioidní mikrofon sada pro sérii zvukových záznamů. Technologie v tomto mikrofonu nám umožňuje snížit okolní hluk vycházející ze stran a zezadu a udržet tak jasný hlas.

Sluchátka mají také ovládání hlasitosti, které uživatelům umožňuje přístup ke všem důležitým nastavením zvuku, ovládání hlasitosti a ztlumení během používání.

Razer TetraRazer Tetra

Lehká náhlavní souprava

Dalším aspektem, kterému Razer věnuje zvláštní pozornost, je váha. Pokud jsme jedním z těch, kteří budou mikrofony používat celé hodiny, budeme potřebovat pohodlná a lehká sluchátka. V tomto ohledu vám můžeme říci, že tato Razer Tetra váží pouze 70 gramů.

Mají reverzibilní design, který nám umožňuje používat je na obou stranách hlavy, a mají posuvník, který nám umožňuje doladit je k hlavě, aby nedocházelo k dráždivému sevření hlavy a tlaku z ucha.

Tyto náhlavní soupravy mají připojení 3,5 mm minijack kompatibilní s konzolami Xbox One, PS4 a Nintendo Switch a lze je s tímto konektorem použít na jakémkoli zařízení od počítače po mobilní zařízení.

Razer Tetra

Funkce Razer Tetra

Sluchátka

 • Frekvence odezvy: 20 Hz – 20 kHz
 • Impedance: 32 Ω @ 1 kHz
 • Citlivost (@ 1 kHz): 107 dB
 • Reproduktory: 32 mm, s neodymovými magnety
 • Typ připojení: 3,5 mm analogový mini jack
 • Délka kabelu: 1,3 metru
 • Přibližná hmotnost: 70 gramů
 • Kožené náušníky potažené měkkou pěnou

Mikrofon

 • Frekvence odezvy: 100 Hz – 10 kHz
 • Odstup signálu od šumu: ≥ 55 dB
 • Citlivost (@ 1 kHz): -41 ± 3 dB
 • Přijímací model: jednosměrný ECM

Kabelové ovládání

 • Analogové ovládání hlasitosti na volantu
 • Tlačítko ztlumení mikrofonu

Použití zvuku a mikrofonu

 • Zařízení s 3,5 mm analogovým kombinovaným portem pro zvuk a mikrofon

Pokud potřebujete více informací o náhlavních soupravách Razer Tetra, můžete navštívit oficiální web Razer.

Dostupnost a ceny Razer Tetra

Razer, Razer Tetra. Na jedné straně je máme Razer Tetra Cena od 34,99 EUR a celosvětově dostupná (kromě Evropy) od 22. října tohoto roku.

A Razer Tetra pro PS4 Prodává se za stejnou cenu jako 34,99 EUR a lze jej zakoupit online (pouze v Evropě) od 22. října 2019.

Galerie Obrázků

Tady je galerie obrázků těchto nových helem Razer.

Zdravím z hloubky bytů.