Razer uvádí nový herní router s názvem Razer Sila

Razer, přední světová značka životního stylu pro hráče, dnes oznámila Razer Sila, vysoce výkonný WiFi router určený pro uživatele, kteří doma potřebují kvalitní WiFi služby. Internet, streamování a stahování multimediálního obsahu.

Razer SilaRazer Sila

Funkce Razer Silage

S rostoucím významem videoher ve volném čase je důležité mít zařízení, která nám poskytují všechny možné výhody a splňují naše potřeby.

Vědí velmi dobře, že uspokojí všechny potřeby, které hráč v Razeru může mít, a proto uvedli na trh nové zařízení. Jedná se zejména o router, který potěší všechny fanoušky společnosti a obecně každého hráče.

Je jasné, že ve většině domácností je dnes nemožné propojit celé místnosti, aby bylo zajištěno nejlepší připojení v každém z našich zařízení. S nárůstem počtu zařízení, která se obvykle nacházejí v domácnosti, bychom navíc potřebovali přepínače, aby každý mohl mít síťové kabely. Naštěstí existuje něco, čemu se říká WiFi.

V tomto případě však budeme potřebovat rychlé a kvalitní WiFi. Router Razer Sila Je navržen tak, aby poskytoval bezproblémové připojení bez zpoždění v kvalitě videohry přes bezdrátovou síť a splňoval potřeby dnešních uživatelů mobilních zařízení, konzolí a notebooků.

JE Razer Sila poskytuje hráčům řadu technologií určených k zajištění nejrychlejšího a nejspolehlivějšího WiFi připojení doma. Razer FasTrack, ZeroWait DFS a kapacita Vícekanálová síť se speciální backhaul.

Představujeme si, že vám všechny tyto výrazy budou znít jako čínsky. Naštěstí pro každého konfigurace a správa prostřednictvím mobilní aplikace umožňuje instalaci a používání Razer Sila poměrně jednoduše a rychle.

Co je Razer FasTrack?

Razer FasTrackRouter Razer Sila obsahuje motor QoS pro inteligentní správu provozu. Díky technologii hloubkové kontroly paketů a učení adaptéru umožňuje Razer FasTrack uživatelům upřednostnit provoz na základě aplikací, které používáme, na základě typů zařízení (mobilní telefony, chytré televize, notebooky, počítače nebo konzoly).

Díky integrované detekci pro konzoly PlayStation, Xbox a Switch mohou uživatelé snadno optimalizovat svou síť pro nejlepší zážitky při hraní videohry nebo streamování dat přes internet.

Razer FasTrack také plný herní režim, automaticky přidělit veškerou šířku pásma při hraní her pro více hráčů.

Každý je naštvaný, když je WiFi slabé nebo připojení klesá,“Min-Liang Tan je spoluzakladatelem a generálním ředitelem společnosti Razer.” “To je obvykle způsobeno velkým objemem datového přenosu v síti nebo interferencí s jinými sousedními WiFi signály. Směrovač Razer Sila aktivně upřednostňuje provoz a sleduje sílu a čistotu kanálu, plynule skáče mezi různými kanály, aby vždy zůstal při hraní připojen k nejlepšímu a nejsilnějšímu připojení, užíval si sérii Netflix nebo jen surfoval. Internet.

Co je vícekanálová technologie Zero-Wait DFS?

Vícekanálová technologie Zero-Wait DFS routeru Razer Sila Router umožňuje WiFi kanálům poskytovat vysokorychlostní internetový provoz pro ty nejnáročnější aplikace bez přerušení, zavěšení nebo odpojení.

JE Router Razer Sila Může také kombinovat dvě nebo více jednotek tohoto routeru a vytvořit pokročilou síťovou síť, která zajistí pokrytí WiFi, například ve dvoupodlažních domech.

Jako třípásmový router má Razer Sila vyhrazené 5 GHz backhaul a nezávislé přední linky fungující až na 4 současných kanálech DFS, což dále snižuje rušení a přetížení sítě. Testy třetích stran na ověření společnosti Allion USA ukazují, že Razer Sila překonává ostatní síťové směrovače.

Byl vyvinut ve spolupráci s Ignite Design Labs, společností specializující se na bezdrátové domácí sítě, kterou založili absolventi významných síťových společností jako Razer Sila, Qualcomm a Broadcom. Společnost Ignition Design Labs je známá spuštěním oceňovaného routeru Portal Smart WiFi v roce 2016.

„Razer vyžaduje to nejlepší ve strojírenství, designu a výkonu, takže jsme rádi, že můžeme být designovým partnerem pro tento produkt Razer a používat naše technické znalosti a patentované technologie k vytvoření výjimečného výkonného routeru pro ekosystém na profesionální úrovni. Špičkové videohry a online zábava, “uvedl Terry Ngo, generální ředitel Ignition Design Labs.

Klíčové vlastnosti Razer Sila

 • Razer FasTrack – Neustále adaptabilní a inteligentní QoS s funkcí Deep Packet Control upřednostňující aplikace a zařízení pro hraní her a vysokorychlostní přenos dat.
 • Třípásmová síťovina se speciální páteří – Pro obecné pokrytí s maximálním výkonem.
 • FastLanes druhé generace Dual Link Multichannel s ZeroWait DFS – 5x větší šířka pásma WiFi pro rychlé kanály a ochranu se zabezpečeným připojením bez rušení, přerušení nebo zpoždění.
 • Inteligentní aktivní řízení Zajišťuje, že zákaznická zařízení jsou vždy připojena k nejsilnějšímu signálu.
 • Inteligentní podpora aplikací a softwaru – Aplikace pro iOS a Android s pokročilými síťovými funkcemi pro hosty a ovládacími prvky zabezpečení.

Galerie obrázků Razer Sila

Dostupnost a cena Razer Sila

Příbuzný Cena Razer Sila Lze jej zakoupit v internetovém obchodě Razer za 299,99 EUR. A související Dostupnost Razer Sila lze zakoupit dnes.

Funkce Razer Silage

Bezdrátový

 • Třípásmový AC3000 Ohromující rychlé 3Gbps
 • IEEE 802.11 a / b / g / n / ac
 • 802.11n 2,4 GHz: 2-stream MIMO, až 400 Mb / s
 • 802.11ac 5GHz-1: 4-Stream Wave-2 MU-MIMO, až 1734 Mbps

802.11ac 5GHz-2: 2-Stream MIMO až 866 Mbps

Šifrování

Anténa

 • 9 x výkonná interní anténa s vysokým ziskem

vlastnosti

 • Razer FasTrack s adaptivním QoS + DPIEngine
 • Vícekanálový DFS ZeroWait
 • Třípásmová síťovina se speciální páteří
 • Technologie MIMO a víceuživatelské tvarování paprsků
 • Inteligentní aktivní řízení
 • Podpora izolované sítě hostů
 • Zjednodušená konfigurace aplikace přes Android nebo iOS

Rozhraní

 • 4 Gigabit Ethernet (1x WAN, 3x LAN)
 • 1 x port USB 2.0
 • 1 x USB 3.0 port

Pokud potřebujete další informace o routeru Razer Sila, můžete navštívit jeho oficiální web.

Zdravím z hloubky bytů.