Reakce zasáhly Instagram

Instagram dodává odpovědi Určitý počet uživatelů, včetně mnoha uživatelů ve Španělsku. Nové reakce Instagramu lze použít následovně: rychlé odpovědi v komentářícha dávají nám jednu z těchto možností: 8 emodži většinou se používá.

Dlouho jsme čekali na reakce v příbězích, ale Instagram se rozhodl začít s komentáři. Systém se také liší od odpovědí Facebooku určených k rozšíření možností „Líbí se mi“.

Stáhněte si GBWhatsApp, nový WhatsApp Plus

A na Instagramu Vodorovná lišta s 8 emodži Tradiční design, který není vždy stejný, ale je součástí nejoblíbenějšího a slouží k vyjádření našeho názoru na fotografie.

Tento snímek obrazovky ukazuje jak vypadají reakce v příspěvku na Instagramu:

Pokud klikneme na libovolný emodži, nebude to ekvivalentní jako „Líbí se mi“, ale K vybraným emodži bude přidán komentář jako jeden text. Ve všech případech nevíme, jak jsou vybírány zobrazené ikony, protože je na výběr více emodži a mění se vkus uživatelů.

Emodži 2018 jsou zde: klokani, zrzky, skateboardy, dynamit …

V dalších komentářích dostáváme různé reakceI když je to vždy v obvyklých možnostech:

Obrázek - Na Instagram přicházejí reakce

V současné době není jasné, zda bude funkce spuštěna nebo ne celý světnebo je to test Instagramu omezený počet uživatelů. V každém případě se zdá být záměr rozšířit sociální síť zřejmý, nejprve s vlastním konkurentem na YouTube a s aplikací zaměřenou na nákup v budoucnu.

Budeme muset vidět nové reakce na Instagramse zaměřuje na recenze a může uspět, pouze pokud se spoléhá na emodži od všech známých, nikoli na nabízení alternativ k tradičnímu „Líbí se mi“.

Jaký je rozdíl mezi emotikony a emodži?

Co si myslíte o reakcích Instagramu? Líbí se vám možnost používat emodži pro rychlé odpovědi na komentáře?