Real Racing 3 a (zatraceně) nákupy v aplikaci

Real Racing 3 byla jednou z nejočekávanějších her poté, co byla loni představena na prezentaci iPhone 5. Působivá grafika, téměř skutečná hra s neuvěřitelným počtem značek a modelů pro závodění na desítkách skutečných tratí. Po omezeném spuštění v některých obchodech s aplikacemi je k dispozici v obchodech s aplikacemi po celém světě jen něco málo přes 24 hodin a to nejlepší: Je to zdarma! Myslím, že si to většina z nás bude myslet Raději za tuto hru zaplatíme pár eur výměnou za to, že je plně hratelná.. Tuto hru si můžete koupit zdarma, ale brzy si uvědomíte, že je to špatně. Jakmile se vám podaří postupovat v džusu, vyhrávat závody, budete muset využít pokroku téměř nákupů v aplikacích, které se označují jako hry „Freemium“.

Skutečný závod - 3-05

A tím nemyslím, že nemůžete hrát bez utrácení penězSamozřejmě můžete. Vítězství v závodech vám dá dostatek peněz na opravu vašeho auta a výměnu opotřebovaných předmětů, protože závody jsou natolik realistické, že je třeba opravit nerovnosti vašeho vozu a nosit pneumatiky a olej. Právě teď nemám problém se vypořádat s těmito „technickými“ problémy, s tím, co jsem vyhrál v závodech, as trochou trpělivosti dostanete své auto do perfektního stavu.

Skutečný závod - 3-01

Problém nastává, když potřebujete vylepšit, aby vaše auto bylo konkurenceschopnější. Tato vylepšení znamenají větší množství peněz, které vyprázdní váš trezor a také zabere nějaký čas. Čas, který můžete přeskočit, pokud utratíte zlato, které chtějí, ale těch mincí je velmi málo a jejich získání je mnohem komplikovanější než peníze. Řešení? Kupte si balíčky obsahující skutečné peníze nebo mince, aby bylo vaše auto plně vybavené. I tak to nebude stačit, protože když se dostanete na vyšší úroveň, vaše auto, ze kterého jste si vydělali téměř všechno, nebude schopno konkurovat novým modelům konkurujícím vám a budete muset měnit auta, což vyžaduje obrovské množství peněz. .

Skutečný závod - 3-05

Konečný výsledek? Je to hra, kterou můžete dobře konkurovat v prvních úrovních, ale když ji překonáte, uvědomíte si, že bez možnosti projít krabicí nebudete moci těžit z možností, které tato hra nabízí. Kde jsou hry, které odemknou jejich vylepšení, když zvládnou testy? Je politováníhodné, že existuje úžasná hra pro iOS, která patří k tomu nejlepšímu, co v simulátorech automobilů najdete. Prostě uvízli ve hře, aby se setkali kvůli posedlosti vývojářů plně využít zlatý důl představovaný integrovanými nákupy.

Další informace – Real Racing 3 je nyní k dispozici ke stažení zdarma v App Store