Realme 3i, kapacita 4230 mAh a až 64 GB ROM za tuto neuvěřitelnou cenu

Realme 3i, kapacita 4230 mAh a až 64 GB ROM za tuto neuvěřitelnou cenu

Známá značka Oppo již nějakou dobu spravuje sub-značku Pravé já se skutečně atraktivními mobilními telefony za dostupnou cenu. Právě jsme se potkali tento měsíc Realme 3ije „střední třída“ vybavená zajímavými hardwarovými položkami za atraktivní cenu. Někteří kritici tvrdí, že překonává i dokonalost Nokia 5.1 Plus v daru … Mobilní telefon lze považovat za malého bratra Realme 3 Pro. Dozvíme se více o tomto mobilním telefonu a o tom, co má ukázat.

Funkce Realme 3i

Vidět Vlastnosti hotelu Realme 3i:

Obrazovka a rozložení

Široká škála velikostí 6,2palcová úhlopříčka, jeden Poměr obrazovky k tělu 88,3% a moderní a dlouhý Poměr stran 19: 9. rozlišení je HD + 1520 × 720 pixelů a Hustota pixelů 270 PPIje cenově dostupná hodnota pro mobilní funkce. Je chráněn čelním sklem. Corning Gorilla Glass 3a do designu integruje slavný zářez ve tvaru písmene V. Pokud jde o zbytek designu, máme polykarbonátový plášť s povrchy ve tvaru diamantu a povrchem „proti znečištění“. Profil je 8,3 mm a dodává se v červené, modré a černé barvě.

Paměť, procesor a operační systém

S procesorem MediaTek Helio P60 Vestavěný 2,0 GHz a doplněný grafickou kartou ARM Mali G72 nebude hardware tohoto nového terminálu podceňován. A také paměť, která přichází ve dvou volných verzích 3 nebo 4 GB RAM a 32 nebo 64 GB ROM. Slot microSD nám navíc poskytuje maximálně 256 GB externího úložiště. A operační systém, který tento vynikající hardware doprovází, Android 9.0 Pie pod grafickým rozhraním ColorOS 6.0. Konfigurační!

Realme 3i je dodáván s Helio P60, až 64 GB ROM a Android PieRealme 3i je dodáván s Helio P60, až 64 GB ROM a Android Pie

Buben

Máme působivou baterii Kapacita 4230mAhZajišťuje dobrou rovnováhu mezi výkonem čipové sady a autonomií, kterou může mobilní telefon nabídnout. Ano zatížení 5V / 2A nebo stejné co 10W nabíjecí technologie. Není to rychlé, ale není to kritické a v těchto situacích se více doporučuje noční nabíjení.

Fotoaparáty

Fotografie stranou, mobilní je také dobrý. Máme jednu Duální hlavní fotoaparát s 13 MP (clona f1,8) + 2 MP snímačLED blesk a 5P čočky. Mezi jeho funkcemi mluvíme o rozpoznávání scén s PDAF, Nightscape, HDR, portrétním režimem, AI a Google Lens. Záznam videa dosahuje 1080p při 30 fps. Citace kamera pro selfie má 13 MP snímač. Mezi funkce patří také AI, technologie HDR, krása, odemknutí obličejem a video s rozlišením 1080p a 30 fps.

Spojení

S úrovní přenosu dat Duální 4G VoLTEMůžeme říci, že připojení v tomto zařízení je kompletní, i když navigace 802.11 na 2,4 GHz s jednoduchým pásmem wifi, Bluetooth 4.2 a GPS, AGPS a GLONASS navigace není nejnovější generací ve všech jejích prvcích. Má vyhrazený slot pro dvě SIM karty, OTG a microUSB port s 3,5 mm jackem. Máme také kompas, světlo, blízkost, gravitaci a senzory akcelerometru. K odemčení mobilního telefonu je na zadní straně terminálu snímač otisků prstů.

Cena Realme 3i

JE Cena Realme 3i Jedná se o 105 Euro, které jsme dosáhli velmi dobrých výhod z hlediska nákladů; A vzhledem k jeho funkcím z něj dělá velmi atraktivní mobilní telefon.

Realme 3i má dostatečnou samostatnost s 4230 mAh bateriíRealme 3i má dostatečnou samostatnost s 4230 mAh baterií

Výsledky a názory na Realme 3i

Realme 3i Překvapivě atraktivní s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Zařízení vyniká tam, kde na cenově dostupném telefonu záleží nejvíce: baterie, design, procesor a samozřejmě cena. Dobré pro Oppo a tento nový terminál Pravé já

Oficiální webové stránky Od společnosti Oppo ve Španělsku.