Gerçek ben

Realme na novém smartphonu ukazuje čtyřkolku se 64megapixelovým snímačem

Mnoho lidí přemýšlelo, která společnost jako první uvede na trh smartphone se 64megapixelovým snímačem.

Poté, co byl vyvinut společností Samsung, bylo logické si myslet, že první terminály s takovými kamerami budou přesně od společnosti Samsung … ale ne. První smartphony s fotoaparátem 64 Mp byly terminály čínské společnosti. Pravé já.

Pravé jáPravé já

Jak se říká, obrázek má hodnotu více než 1000 slov. Marketingový manažer společnosti Realme zveřejnil na Weibo fotografii pořízenou novým smartphonem od společnosti. Smartphone s 64 MP snímač.

Tato fotografie ukazuje nádherné panorama města a vodoznak pod ním, přičemž nejprve ukazuje, že fotoaparát modelu se skládá ze čtyř senzorů, a za druhé, rozlišení hlavního senzoru je 64 Mp (tento senzor je Samsung ISOCELL Bright GW1).

Vzhledem k tomu, že obrázek již byl publikován, je telefon s největší pravděpodobností připraven k výrobě. Ačkoli v současné době neznámý, není známo, který model je celé jméno je čest být První smartphone s 64 MP fotoaparátem.

Možná tohle Realme 4 Pro, v posledních týdnech se o tom šířily pověsti (podle dalších údajů Realme X Pro).

Na veletrhu MWC 2019 v Šanghaji se pravděpodobně dočkáme tohoto nového terminálu s prvním smartphonem na světě s druhou kamerou vyvinutou společností. OppoNa tomto místě uvidíme telefon společnosti Vivo, který debutuje s podporou 5G a rychlou nabíjecí kapacitou 120 W.

Zdroj: ITHome

Zdravím z hloubky bytů.