Příslušenství

Recenze: Concrete Genie je hitem čisté a zdravé pozitivity

Protože společnost Sony je známá svými exkluzivními produkty AAA a připravuje se na vydání nového příštího měsíce, nenechte své nové malé speciály uniknout vašemu radaru. Concrete Genie vykresluje krásný obraz pozitivity v moři PlayStation „simulátorů smutných otců“.

Concrete Genie sleduje osamělého chlapce jménem Ash, který čmárá, aby potlačil všechny problémy ve světě kolem sebe. Ash žije ve zchátralém a špinavém městě, zbaven života a plný banditů, ale po sérii událostí byl vydán magický štětec, který mohl vdechnout nový život většinou opuštěnému městu Denska.

S tímto novým nástrojem může mladý umělec vytvářet portréty polí plných slunce a květin nebo jedinečných příšer, které místo strachu přinášejí štěstí. Concrete Genie je hra řešení problémů s čistotou a představivostí, nikoli konflikty nebo násilí. Toto je zdravé poselství a poselství potřebné ve světě, kde tento druh čistoty vážně chybí.

Konkrétní génius

Tento měsíc a příští měsíc vydáme několik her s hodnocením M o rozbíjení démonů na polovinu, odstřelování vesnic a střelbě každého, kdo se objeví. Concrete Genie to kompenzuje něčím jedinečným a osvěžujícím.

Hra je však jednoduchá a pro některé může být méně než ideální. Do značné míry se soustředíte na to, abyste se vyhnuli násilníkům tím, že se vyhnete jejich očím nebo jste vyrušeni, takže můžete malovat důležité oblasti. Často jsem viděl, že ve hrách Ubisoftu musíte vyčistit mezery jako sekundární cíl. Concrete Genie z něj dělá hlavní a téměř jedinečný objektiv, který se v určitém okamžiku cítí téměř jako kolekce.

Děláte pořád to samé, ale máte nějaké názory. V každé oblasti, kterou kreslíte, si můžete vybrat, co kreslíte, z přednastavené sady v podstatě šablon, které po cestě sbíráte. Je to trochu nudné, protože na straně hráče je tak málo kreativity, že nemůžete vytvářet své vlastní jedinečné výtvory, což je v takové umělecké hře trochu otravné. Omezený a omezující, opak toho, co by mělo být umění. Umění je osvobozující.

Konkrétní génius

Konkrétní génius

Když zkombinujete několik velmi jednoduchých hádanek o životním prostředí, ocitnete se ve velmi opakujícím se a jednoduchém zážitku ze hry. Ano, má to kouzlo a ano, zpočátku je to skvělé, ale inovace se rychle dostanou k nudě. Neovlivňuje to dobře jeho inovace a mechaniku, takže když se ke konci hry začnou dít opravdu bláznivé věci, jste téměř úplně nepřipravení.

Vzrušující, ale zároveň „Kde byly ty bláznivé věci před hodinami?“ Myslíš. Konečně zásah, ale Concrete Genie trvá dlouho, než tento zásah dokončí.

Vývojář PixelOpus vás zaměstná svým vyprávěním, i když hra selže. Jak již bylo zmíněno, je to čisté a zdravé, ale neuvěřitelně silné a krásné. Ze strachu, že něco zkazíte, protože hra je relativně větrná a krátká, jsou chvíle sedět a všechno vstřebat. Vyžaduje pozornost a je skvělý pro veškerou krásu, kterou vytváří.

Rozhodnutí

Zatímco Concrete Genie často zaostává za svým herním potenciálem, jsem rád, že Sony postupuje kupředu konkrétně k malému, ale výkonnému PS4. Díky pocitu pozitivity a svěží kráse se odlišuje od všech ostatních her, které přijdou letos na podzim, což z něj dělá krásnou čističku palet.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK