Recenze Disney Infinity Apple TV

Disney nekonečno

Apple TV má velký katalog videoher, ale některé z nejklasičtějších her ve světě videoher stále chybí. Disney si nenechá ujít příležitost vyrábět vejce mezi uživateli nového zařízení Apple, a to díky hře Disney Infinity. Kombinování Videohra s nejslavnějšími postavami a dobrodružstvími od Disney, Star Wars a Marvel spolu se sběratelskými figurkami Bezpochyby jsou to klávesy, díky nimž je tato hra pro Apple TV nejzajímavější. Analyzujeme balíček Disney Infinity „Starter Pack“ pro Apple TV, vše, co je součástí balení, a ukážeme vám jej v akci.

Disney Infinity Starter Pack obsahuje ovladač SteelSeries Nimbusje nejlépe známý pro iOS a tvOS, což zaručuje, že zážitek bude co nejpodobnější herní konzoli. Je to mimořádná příležitost získat ji spolu se zbytkem komponent balíčku, pokud jej ještě nemáte, a pokud jej již máte, budete určitě schopni poskytnout užitečnost, protože mnoho her umožňuje multiplayer, včetně tohoto Disney Infinity. Kromě ovladače najdeme základnu, dvě postavy (Anakin Skywalker a Ahsoka Tano) a hru PlaySet „Star Wars Twilight of the Republic“, kde jsou tyto dvě postavy protagonistou. V současné době neexistují žádné další balíčky komercializované s jinými postavami nebo divizemi, ale lze je zakoupit samostatně bez základny nebo ovládacího tlačítka.

Dokovací stanice se připojuje k Apple TV přes Bluetooth, ale abyste ji mohli používat, musíte ji připojit do zásuvky ve zdi pomocí přiloženého kabelu a nabíječky. Není třeba odpovídat, stačí připojit základnu a spustit hru, která automaticky detekuje hru. Dobrou zprávou pro ty, kteří vlastní PS3 a / nebo PS4, je, že dok je kompatibilní s vaší herní konzolí.ale ne přes Bluetooth, ale připojením přímo k USB herní konzole. Všechny obrázky jsou v zásadě kompatibilní a nejen kompatibilní s Disney Infinity 3.0, ale také 1.0 a 2.0.

Pro Disney Infinity existuje mnoho dalších balíčků a jednotlivých postav, které nabízejí nekonečné množství epizod nejen ze Star Wars, ale také od Disney Pixar, Marvel, Zootopia. Jak jsem řekl, všechna čísla 3.0 jsou kompatibilní se základnou, ale ne všechny jsou kompatibilní s Apple TVje tedy vhodné se ujistit, že s touto verzí skutečně bude fungovat ještě před zakoupením balíčku. Například finální epizoda Marvel ještě není a existují pochybnosti, zda se to stane. Stále je podporováno mnoho postav a epizod, takže hodiny zábavy jsou zaručeny.

Tato hra je opravdu zábavná a v každé je nespočet úrovní. Pokud jste fanouškem Disney, nemůžete přestat kupovat tento balíček, protože nenajdete nic podobného. Ve videu můžete vidět hru obsaženou v tomto balíčku se scénami natočenými přímo z Apple TV. Cena tohoto Disney Infinity Starter Pack pro Apple TV je 139,95 €a v současné době k dispozici pouze online v Apple Store a ve fyzických obchodech Apple.