Recenze oficiálního dálkového cyklu společnosti Apple

vzdálená smyčka

Když si půjdeme koupit Apple TV 4, Apple nám nabízí několik doplňků, které by nás mohly zajímat: dárková karta iTunes, dálkový ovladač SteelSeries Nimbus a poutko pro dálkové ovládání Siri, Far Loop. Co lze říci o tomto typu pásu? Mnoho věcí lze říci, i když v tuto chvíli ne moc dobře. Píšu tuto recenzi, aby uživatelé věděli, co koupit, pokud se rozhodnete zaplatit. Apple žádá 15 € Pokud jde o oficiální řemínek, rozhodnete se, zda máte zájem, nebo chcete raději počkat, až dorazí pásy třetích stran, pásy určitě dorazí za nižší cenu.

Poutko na dálkové ovládání vyrobené z kůže

Vyrobeno z řemínku krásná kůžePřiznejme si to, což moc nedůvěřuje. První dojem je, že brzy praskne a nakonec se zlomí, ale může to být falešný dojem, který můžeme potvrdit pouze použitím. Apple nám chtěl nabídnout produkt s určitou jemností, a to je něco, čeho původně dosáhl, ale obávám se, že černá barva brzy vybledne a obraz bude poškozen. Nejdůležitější je v každém případě to, že odoláváte, zejména v budoucích hrách, jako je baseball nebo tenis.

Bezpečnostní systém

Pokud získáme řemínek, je jasné, že to má chránit Siri Remote před pádem. Remote Loop se připojuje k Siri Remote přes Lightning port na spodní straně ovladače. Tohle jsme už věděli, ale co nevíme je, dva zuby po stranách Jakmile máme konektor, který mu brání v nastupování a vystupování. Pokud si tyto zuby připevníme k řemínku kolem zápěstí, například když se při tenisu nadchneme, můžeme si být jisti, že dálkový ovladač nehodíme na podlahu / stěnu. Jak vidíte na obrázku níže, po stranách jsou dvě tlačítka, která slouží ke sbírání zubů a vytažení Remote Loop pro nabití Siri Remote.

vzdálená smyčka-3

Pokud vás zajímá, zda to funguje pro iPhone, odpověď zní ne. V současné době je kompatibilní pouze se Siri Remote, ale nelze vyloučit, že se to stane na iPhonu budoucnosti.

Hodnota?

Opravdu si nejsem jistý, ale je to něco, co je třeba zvážit. Například pokud už hrajete Beat Sports, může to stát za to. Pamatuj si to Cena Siri Remote je 89 €, tedy 15 € není nic. Na druhou stranu, pokud tomu věnujete pozornost a nehrajete žádnou hru, která by mohla způsobit spuštění kontroleru, myslím, že je nejlepší chvíli počkat. Brzy budou k dispozici řemínky třetích stran všeho druhu a budou pravděpodobně mnohem levnější, takže si můžeme koupit dva řemínky za stejnou cenu, za kterou si můžeme koupit Remote Loop. Kdybyste mě požádali, abych řekl ano nebo ne, řekl bych ne hned teď. Myslím, že jediná důležitá věc na Remote Loop jsou zuby a jejich replikace na jiných páskech nevyžaduje velkou přesnost. Dokud neuvidíte ostatní za poloviční cenu, můžete si to v budoucnu rozmyslet.