Recenzovaný Rok hudby, souhrn vaší aktivity v Apple Music v roce 2018

Spotify je zodpovědný za uvedení vozidla na trh každé Vánoce. Nástroj, který uživatelům umožňuje analyzovat a vylepšit využití jejich platformy grafy a statistiky Kromě toho, že nabídl seznam skladeb s hudbou, která se vám nejspíš líbila, byly to jeho nejvíce streamované písně a umělci toho roku.

Předplatitelé Apple Music však k tomuto shrnutí nemají přístup, protože Apple tento nástroj nevytvořil. Díky vývojáři Alexovi Santarellimu budou mít předplatitelé Apple Music přístup k některým vrcholům roku 2018 díky nové aplikaci s názvem. Hudební rok v revizi.

Prožijte znovu svůj rok s Přehledem hudebního roku na Apple Music

Takové nástroje neoficiální Výsledky mají omezení, například nesouhlas. To znamená, že je to počátek lisování Apple Music, abychom spustili nástroj, který nám umožní shrnout rok z hlediska skladeb, umělců a počtu minut, které strávíme posloucháním hudby.

Alex Santarelli zveřejnil Hudební rok v revizi pod názvem jeho iniciativy zvané ilnnovate. Vyžaduje aplikaci iOS 11 nebo vyšší A i když se jedná o velmi mladou aplikaci, výsledky, které nabízí, jsou dobré, ale velmi omezené. Je to bezplatná aplikace a pouze Předplatitelé Apple Music. Když se tedy dohodneme na shrnutí roku, musíte mít aktivní předplatné.

Když se přihlásíme k aplikaci, zachytí data a spustí nás tři výsledky: Počet minut, které věnujeme poslechu hudby, je prvních 5 umělců i písní a nejposlouchanější žánry. Vývojář poskytuje: neukládejte žádné osobní údaje, Spíše ukládají data z minut, umělců a písní a na jejich základě vytvářejí hudební demografickou mapu v Apple Music.

V této aplikaci nesdílíme vaše údaje, neprodáváme je ani neumožňujeme třetím stranám přístup k vašim údajům. Jsou uchovávány zcela interně a budou použity pro naše vlastní aplikace. Jediné údaje, které uchováváme, jsou váš e-mail, pět nejlepších umělců, pět nejlepších skladeb a hlavní žánry. Toto se nepoužívá pro žádný typ reklamy. Jen proto, abychom mohli vytvořit celkovou hudební demografii posluchačů Apple Music.

Aplikace již není k dispozici v App Store