Redmi K20 Pro Extreme Edition: Snapdragon 855 Plus a 12 GB RAM a cena přibližně 400 EUR

Redmi Stala se jednou z nejobdivovanějších značek fanoušků Xiaomi. Bez rizika, že se mýlíte, Poznámka Redmi 7 Podařilo se jim zapůsobit na velký počet uživatelů. Později se jim například podařilo udržet tuto ‚lásku ‘při životě Poznámka 8 Redmi nebo Redmi K20. Přesně dnes jsme chtěli mluvit o jeho verzi. Redmi K20 Pro Extreme Edition.

Vlastnosti Redmi K20 Pro Extreme Edition pravdou je, že jsou působivé. Čelíme smartphonu, který bude mít procesor Snapdragon 855 Plus, 12 GB RAM a interní flash paměť až do poloviny terabajtu.

Redmi oficiálně představí nový smartphone Redmi K20 Pro, který včera představil v Číně. Podle různých zdrojů je tato verze Extreme Edition nebo Exclusive Edition a bude v prodeji hned po výše zmíněné prezentaci.

Po celý den se vám pokusíme ukázat několik nových obrázků tohoto smartphonu, ale prozatím vám necháme obrázky, které včera zveřejnil na Twitteru Mukul Sharma.

Pokud jde o vlastnosti Redmi K20 Pro, přítomnost 64megapixelového fotoaparátu vyniká rozlišením hlavního senzoru trojitého fotoaparátu 48 megapixelů. Pokud jde o množství RAM a flash paměti, v porovnání s předchozími úniky se zvýšila na 12, respektive 512 GB, čímž ustoupila Snapdragon 855 SoC Snapdragon 855 Plus. Díky všem těmto změnám se produktivita modelu výrazně zvýšila.

Cena Redmi K20 Pro Extreme Edition

Pokud jde o cenu, pokud si chcete koupit Redmi K20 Pro Extreme Edition v Číně, prodává se za přibližně 400 EUR, což odpovídá 425 USD. Pravda pro model s tolika pamětí a tak dobrým výkonem je, že je velmi dobrý.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.