contador de visitas gratis Skip to content

Redmi Note 7 je již ve Španělsku a toto je jeho cena

Už máme Poznámka Redmi 7 ve Španělsku Jak víme Xiaomi začíná s Řada Redmi 7 Zejména od Redmi 4 se jedná o novou sub-značku pro střední třídu, která již přišla s vynikajícími smartphony. Redmi 7 Značka symbolizující začátek nezávislé značky, která v současné době pokračuje v úspěchu. Tentokrát můžeme mít Poznámka Redmi 7a krátce přezkoumáme jeho nejneobvyklejší dary (už toho úředníka vím Redmi Note 7 Pro).

Vlastnosti Redmi Note 7

Terminál má 6,3palcovou obrazovku s rozlišením LTPS Full HD + ve formátu 19,5: 9 se zářezem na kapku vody. Tři verze jsou doprovázeny 3 GB, 4 GB nebo 6 GB RAM a pamětí s 32 GB nebo 64 GB ROM, ale v současné době se v prodeji objevují pouze dvě verze. Mobilní telefon je řízen výkonným SD 660 s grafickou kartou Adreno 512, pod novým Android Pie přes MIUI 10 … Hardware spojený s kapacitou 4000 mAh v kombinaci s nabíjením USB typu C

Máme přenos dat na úrovni 4G LTE. Kromě Samsungu si navíc užijeme také duální zadní fotoaparáty s ne méně než 48 MP na hlavním senzoru. Dodatečný snímač má výkon 5 MP a doplňkový fotoaparát pro selfie má 13 MP, takže fotografovaný objekt je velmi dobrý. Mobilní telefon bude k dispozici v modré, černé a červené barvě. Můžete se dozvědět více podrobností o tomto vynikajícím zařízení tady.

Redmi Note 7 je nyní na trhu a přináší SD 66Redmi Note 7 je nyní k dispozici a přináší SD 660

Cena a dostupnost Redmi Note 7

JE Cena Redmi Note 7 Je vázán na paměťové verze, které budou stát 199 eur za 4GB RAM + 64GB ROM verzi a 149 eur (propagační nabídka), což je lepší cena za 3GB RAM + 32 verzi. GB ROM se po 31. březnu zvýší na 179 eur.

Pokud jde o dostupnost od 14. března, abych byl přesnější, najdeme ji na Amazonu, prostřednictvím oficiálních webových stránek společnosti nebo dokonce v kamenných obchodech do týdne.

Takže milenci Xiaomi Už mají vynikající mobilní telefon s kvalitou, vynikajícími funkcemi a dobrou cenou. Zde můžete zanechat své komentáře k tomuto novému terminálu, který vám určitě dá o čem mluvit!