Redmi Note 7 Pro vs Xiaomi Redmi Note 6 Pro, to jsou…

Redmi Note 7 Pro vs Xiaomi Redmi Note 6 Pro, to jsou…

Společnost Xiaomi nedávno oficiálně oznámila dlouho očekávanou Redmi Note 7 Pro a přichází s několika docela zajímavými novinkami. Repasovaný procesor, lepší fotoaparáty a další, zde vám podrobně povíme o jeho funkcích. Srovnání s Note 6 Pro.

Takže můžete skutečně pochopit, zda změna z jednoho na druhého stojí za to a zda je k tomu dostatek důvodů. Myslíte si, že lze evoluci ospravedlnit?

Vlastnosti Redmi Note 7 Pro a Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Existuje dost změn?

První věc, kterou uděláme, je nechat vám tabulku, která ukazuje vlastnosti jedné a druhé tváří v tvář. I když to není vše, nejlepší způsob, jak poznat nejdůležitější změny na první pohled, vám řekneme více níže:

Recenze Redmi Note 7

funkce

Redmi Note 6 Pro

Redmi Note 7 Pro

Rozměry a hmotnost 157,9 x 76,4 x 8,3 mm, 182 gramů. 159,21 x 75,21 x 8,1 mm, 186 gramů.
obrazovka 6,26 ″ Full HD + s tradičním zářezem. 6,3 ″ Full HD + se zářezem ve formě kapky vody.
Procesor Qualcomm Snapdragon 636. Qualcomm Snapdragon 675.
Úložiště dat 3/4/6 GB 4/6 GB
Úložný prostor 32 nebo 64 GB 64 nebo 128 GB
Fotoaparáty Zadní: Binární 12 MP + 5 MP S AI, f / 1,9, EIS a duálním LED bleskem.Čelní: 20 MP + 2 MP. Zadní: Duální 48 MP s AI, f / 1,8, EIS a senzory Sony IMX586 f / 1,79 + 5 MP s duálním LED bleskem.Čelní: 13 MP.
Spojení Micro USB USB typu C.
baterie 4 000 mAh s rychlým nabíjením. 4 000 mAh S rychlým nabíjením Quick Charge 4+.

První věc, která nás zasáhne, jakmile je uvidíme změna směru v designu. Na přední straně panel zabírá více povrchu a zářez je snížen na minimální výraz, což je něco na čase. Vidíme, že jsi nechal kov za sebou a vykročil sklenka Přijďte na Redmi Note 7 Pro s několika opravdu pěknými přechody.

Pokud mluvíme o hardwaru, vývoj není obrovský, ale dostatečný. Procesor Snapdragon 675 docela Silnější než 636 a máme vyšší základní RAM a nastavení úložiště. Redmi Note 7 Pro má také níže uvedené podrobnosti. USB C a QuickCharge 4+ rychlé nabíjení.

Tam je místo, kde je důležitý skok vpřed v sekci fotografování. Pouze se senzorem 48 MP Sony můžeme říci, že fotografie vyjdou mnohem lépe. V selfie ztrácíme dvojitý fotoaparát Je to někomu jedno?

Takže … stojí za to změnit?

Pokud můžete prodat svůj Redmi Note 6 Pro za dobrou cenu a chcete změnit pravdu, může to dávat smysl, i když je stále ve střední třídě. Můžeme říct, že jo Pokud si chcete koupit jeden nebo druhý pro Redmi Note 7 Pro vzhůru nohama, i když budete muset počkat o něco déle.

Co si myslíte o tomto novém modelu Xiaomi? Neopouštějte, aniž byste nám zanechali svůj názor v sekci komentáře.