Redmi Note 7 se 128 GB paměti se může začít prodávat tento týden

Xiaomi plánuje zahájit Poznámka Redmi 7 pod vlastní značkou „Redmi“. Terminál se 128 GB vnitřní paměti a verzemi 4 a 6 GB RAM.

Poznámka Redmi 7Poznámka Redmi 7

Verze Redmi Note 7 se 4 GB RAM a 128 GB flash pamětí v databázi TENAA. To může naznačovat, že nová verze telefonu Xiaomi se blíží zahájení prodeje.

Přestože je verze se 4 GB RAM a 128 GB flash paměti již schválena, Xiaomi může překvapit reputaci nabídkou verze. 6 GB RAM a 128 GB flash paměť; Na prezentační akci tohoto terminálu proběhlo hlasování, kde si účastníci museli vybrat funkce, které chtěli pro příští Redmi Note 7, a verze se 6 GB RAM a 128 GB paměti získala 50% hlasů.

Pravděpodobně se tedy dočkáme této nové „nadřazené“ verze Redmi Note 7, zejména s ohledem na to, že některý z terminálů Xiaomi rád vydává verze s určitými „extra“ specifikacemi.

JE Cena Redmi Note 7 se 4 GB RAM a 128 GB Bude to asi 205 dolarů, vymění se asi 179 eur. Pokud jde o verzi Redmi Note 7 se 6 GB RAM a 128 GB interní paměti, měla by stát zhruba 235 $, což znamená změnu zhruba o 205 eur.

S novými terminály se postaráme o novinky Xiaomi a budeme vás informovat jako vždy. Zatím buďte trpěliví a těšte se na vaši zpětnou vazbu v komentářích. Pokračujte ve čtení Planet Red a mějte aktuální informace o nejnovějších technologických novinkách.

Zdroj: Gizmochina

Zdravím z hloubky bytů.