Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro jsou v prodeji

Během několika týdnů jsme o nových smartphonech této značky hovořili mnohokrát. Redmi jedna ze značek, pod kterou působí Xiaomi. Takhle Poznámka 8 Redmi Tak jako Redmi Note 8 Pro Dva výkonné smartphony, které pro čínskou společnost dělají skvělé věci. Pokud vezmeme v úvahu odkaz získaný s Poznámka Redmi 7Jsme si jisti, že budou úspěšní.

Mluvíme o těchto dvou nových terminálech, které jsou dnes v prodeji. JE Redmi Note 8 Pro I když je v prodeji za cenu 195 USD (změna přibližně 178 EUR), základní verze je Poznámka 8 Redmi Lze jej zakoupit za přibližně 140 USD (za změnu přibližně 127 EUR). Vzhledem k tomu, že v současné době najdeme Redmi Note 7 za přibližně 180 eur a toto nové zařízení ve funkcích předčí předchozí verzi, mluvíme o senzačních cenách.

Redmi minulý týden oficiálně oznámila své smartphony Poznámka 8 Redmi Y Redmi Note 8 ProByl velmi dobře přijat jak médii, tak potenciálními kupci.

Dnes Poznámka 8 Redmi Y Redmi Note 8 Pro Šlo do prodeje v Číně. Přesněji řečeno, první rychlý prodej proběhne dnes. Bude to rychlé, protože jsme si jisti, že první dávka bude prodána za pár sekund nebo minut.

Je důležité si uvědomit, že časový interval mezi uvedením Číny na trh a objevením se těchto dvou smartphonů na světovém trhu musí být velmi krátký. Zástupci Redmi potvrdili, že se oba telefony objeví mimo Čínu do konce tohoto měsíce. Pokud tedy chcete změnit svůj smartphone, může být rozumné počkat, až přijdou do naší země.

Funkce Redmi Note 8 Pro

JE Redmi Note 8 Pro Má 6,53 palcovou obrazovku s rozlišením FullHD +, která zabírá 91,4% plochy předního panelu. Má certifikaci TUV Rheinland a ochranu proti modré části světelného spektra (to snižuje namáhání očí).

Hlavní fotoaparát má čtyři obrazové senzory, z nichž jeden je 64 megapixelů. Maximální rozlišení obrázku je 9248 x 6936 pixelů.

Tento smartphone je vybaven jednočipovým systémem MediaTek Helio G90T, Redmi Note 8 Pro implementuje systém pro optimalizaci kvality her na hardwarové úrovni.

Pokud jde o konektivitu, telefon je vybaven dvoupásmovým modulem Wi-Fi, infračerveným portem a bezkontaktním platebním modulem NFC.

Kapacita baterie je 4500mAh a podporuje 18W rychlé nabíjení.

Funkce Redmi Note 8

Příbuzný Funkce Redmi Note 8 Řekl bych, že vypadá velmi podobně jako předchozí model, ale o něco méně výkonný. V tomto případě máme procesor Qualcomm Snapdragon 665.

Terminál je dodáván s 6,3palcovou obrazovkou a má 48megapixelový hlavní senzor, 4 000 mAh baterii a fotoaparát s infračerveným portem.

Ceny Redmi Note 8 a Redmi Note 8 Pro

Pokud jde o ceny, Redmi Note 8 Pro stojí kolem 178 eur a základní verze Redmi Note 8 se prodává za přibližně 127 eur.

Zdroj: Xiaomi

Zdravím z hloubky bytů.