contador de visitas gratis Skip to content

Redmi představuje nový smartphone se Snapdragonem 855, 3,5 mm konektorem a výsuvnou přední kamerou

Obrázek, který vám dnes ukážeme, bude nepochybně fotografií dne. Obrázek další vlajkové lodi značka redmi. Tento nový smartphone bude dodáván s procesorem Snapdragon 855, bude mít 3,5 mm jack konektor a zatahovací přední kameru.

Není to tak, že bychom vám mohli poskytnout mnohem více informací o tomto smartphonu, kromě toho, co jasně ukazuje obrázek. Vidíme kameru ukrytou v těle tohoto terminálu, pokud ji nepoužíváme, stejně jako přihrádku, ve které bude umístěn 3,5 mm jack konektor a zasouvatelná přední kamera.

Známý uživatel sociální sítě „ptáček“, zvaný Sudhanshu1414, twitter, ukázal ve svém uživatelském profilu na sociální síti obrázek nové vlajkové lodi smartphonu, která bude uvedena pod značkou Redmi na Twitteru.

Připomínáme, že značka Redmi „nechala“ společnost Xiaomi vyvinout vlastní terminály. Díky tomu může společnost Xiaomi inovovat určitými směry a zjistit, jak ji uživatelé přijímají.

Tato fotografie byla původně zveřejněna na osobní stránce Wang Teng Thomase (vedoucího oddělení nových produktů Xiaomi) v čínské mikroblogovací službě Weibo. Wang Teng Thomas se rychle dostal ven, ale rychle se rozšířil na web.

Zdroje tvrdí, že se jedná o smartphone, který bude další vlajkovou lodí Redmi. Terminál, který má být postaven na základě Qualcomm Snapdragon 855 SoC. Kromě výše zmíněného 3,5 mm konektoru a výsuvné přední kamery vám nemůžeme říci více o vlastnostech tohoto terminálu. Až na to, že samotný displej má kolem obrazovky minimální ohraničení … i když to je jen dohad.

Budeme muset být trpěliví a počkat na další únik …

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.