Renders odhaluje možný design skládacího smartphonu Apple iPhone X Fold

Design v mnoha ohledech připomíná Samsung Galaxy Fold.

Pro smartphony s flexibilními displeji to není snadný rok. Nejprve jsme byli svědky jeho zrušení Samsung Galaxy Fold to způsobilo velké vzrušení médií. Pak Huawei zpozdilo jeho spuštění Mate X. Od září se mělo zařízení začít prodávat v červnu.

Toto zpoždění je částečně způsobeno neochotou společnosti Xiaomi narazit na skládací smartphone, což nebylo původně plánováno v kohokoli. A abychom ukázali trochu více pozornosti, brzy se možná dočkáme nového konkurenta. skládací smartphony… a nejen všemocný Manzana.

Tentokrát mluvíme o těchto skládacích smartphonech v důsledku vzniku nových obrázků zveřejněných slavným uživatelem sociální sítě Twitter, které nám ukazují možný design potenciálu. iPhone X skládací.

Na základě designu se designéři těchto omítek nechali inspirovat Samsung Galaxy Fold. A jak ukazuje praxe, není to nejjednodušší možnost implementace.

Skutečnost, že tyto názory odpovídají skutečné práci odvedené v Cupertinu, je něco, co stejně nevíme na 100%.

Jednou z věcí, která na těchto obrázcích vyniká, je počet kamer: duální přední kamery a hlavní fotoaparát se čtyřmi senzory. Vzhledem k tomu, že iPhone XI bude mít letos tři fotoaparáty, je docela možné, že příští rok vyjde iPhone X Fold se čtyřmi fotoaparáty. Zatím však není jasné, kdy se Apple odváží takový model uvést na trh.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.