Řešení: Chyba webového certifikátu WhatsApp

Řešení: Chyba webového certifikátu WhatsApp

„Jak mohu opravit chybu webového certifikátu WhatsApp?“ Je to jedna z otázek, které jsme dostali v posledních týdnech, a dnes je čas přestat. Pravdou je, že chyba certifikátu WhatsApp Web se v poslední době jeví jako jeden z nejběžnějších problémů, takže se to pokusíme opravit.

„Na tomto webu je problém s bezpečnostním certifikátem“ je zpráva, která se týká zejména mnoha uživatelů Objevilo se jim to, když se nedávno pokusili získat přístup k WhatsApp Web. Výsledkem je, že pokud tento problém nezvládneme, nakonec nebudeme moci používat WhatsApp na PC, a proto je důležité jej nechat za sebou.

A pokud si obvykle přečtete všechny naše články, pak uvidíte, že jsme o WhatsApp Web mluvili několikrát.. Proto je důležité naučit se opravit chybu certifikátu WhatsApp Web sami. To je přesně důvod věnování konkrétního článku jednomu z hlavních problémů s WhatsApp Web, pojďme s ním dál.

Chyba webového certifikátu WhatsApp: řešení

Poté si povíme o chybě webového certifikátu WhatsApp a první věcí, kterou řekneme, je, že se jedná o webový certifikát a nemusí být nainstalován správně, a proto systém nefunguje. Pokud chcete jednou a navždy dokončit chybovou zprávu webového certifikátu WhatsApp, musíte postupovat podle těchto kroků. k dokončení problému:

  • Otevřete ovládací panel Windows a otevřete možnosti Internetu
  • Přejděte na Vlastnosti Internetu a poté na Rozšířené možnosti
  • V Nastavení zrušte zaškrtnutí políček „Použít SSL 2.0“, „Použít SSL 3.0“, „Použít TLS 1.0“, „Použít TLS 1.1“, „Použít TLS 1.2“ a „Upozornit na nesoulad certifikátů“.
  • Poté klikněte na Uložit a zavřete prohlížeč
  • Znovu otevřete prohlížeč

Normálně, pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků, vyřešili jste problém s chybou certifikátu WhatsApp Web, takže byste měli zkusit štěstí znovu s tímto webem WhatsApp na PC. S těmito řešeními, která vám umožní přístup k WhatsApp Web, Pravděpodobně již nikdy nebudete mít tyto problémy, i když v této záležitosti existují nějaké problémy, stačí se poradit s námi.

Další běžné dotazy, na které se nás čtenáři často ptají nebo to nechte na fórech a sociálních sítích, má to co do činění: stáhnout certifikát whatsapp, certifikát již k dispozici nokia c3, certifikát serverů whatsapp, nokia asha 311 certifikát, jak odstranit bezpečnostní certifikát na Androidu, například odstranit bezpečnostní certifikát z mého mobilního telefonu, s bezpečnostním certifikátem této stránky pro Android vyskytly se problémy s chybou certifikátu aplikace Internet Explorer nebo s jejím odstraněním. Pokud máte k tomuto tématu další dotazy, nezapomeňte se nás zeptat v komentářích.

Opravili jste chybu webového certifikátu WhatsApp?