Řešení: Netflix nefunguje na rootovaných mobilních telefonech

«Netflix nefunguje na rootovaných mobilních telefonech»Je to jedno z nejčtenějších prohlášení v komentářích, které jsme nedávno obdrželi, a zdá se, že pravda je problémem, který ovlivňuje mnoho uživatelů. Aby bylo jasno, musíme říci, že tento problém nefunguje v Netflixu, zejména u rootovaných mobilních telefonů po poslední aktualizaci aplikace.

První věc, kterou byste měli v této souvislosti zvážit, je, že vám dnes chceme dát řešení, jak Netflix nefunguje na rootovaných mobilních telefonech, takže čtěte dál a dozvíte se o něm všechny podrobnosti. Dokonce to hodíme Netflix Nebude to fungovat, pokud jste root, který se v poslední době objevil na různých fórech, takže mu nevěnujte přílišnou pozornost.

Netflix nefunguje na rootovaných mobilních telefonech, řešení

První věc, kterou o tom musíme v zásadě říci, je, že rušení začíná, když si stáhnete aplikaci. Co se stalo oficiální obchod Google Play zobrazuje zprávu, že telefon není kompatibilní s touto verzí Netflixto samé, jako když myslíme na staré smartphony.

Pokud se vás tento problém týká, Měli byste vědět, že je čas stáhnout APK Netflix z alternativního zdroje do oficiálního obchodu. Aby bylo možné bez problémů zobrazit veškerý jeho obsah. První věc, na kterou si v tomto ohledu dávejte pozor, je, že si můžete stáhnout instalační soubor APK Netflix snadno a přímo z tohoto odkazu.

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří nemají oprávnění ke stažení aplikace z Obchodu Play, protože máte rootovaný telefon, měli byste vědět, že existuje alternativa k instalaci souboru Netflix APK. O tom je třeba zvážit toto: Pokud jste si do smartphonu s Androidem dosud nenainstalovali soubor APK, musíte vědět, jak na to..

Stahování nejnovější verze Netflix APK je řešením, které můžeme streamovat všem uživatelům této aplikace pro filmy a seriály.Pokud si to chcete na svém Androidu užít. Po stažení APK musíte před spuštěním APK přejít do Nastavení, Zabezpečení a poté povolit Neznámé zdroje nebo Neznámé zdroje. Jakmile bude aplikace trvale nainstalována, doporučujeme tyto Neznámé zdroje znovu deaktivovat.

Už jste spustili Netflix na vašem zakořeněném smartphonu Android?