Režim bitvy Disney Heroes: RPG pro mobilní telefony…

Pokud jste fanouškem vesmírů Disney a Pixar a máte rádi RPG hry, budete milovat Disney Heroes: Battle Mode. Tato mobilní hra je nyní k dispozici pro Android a iOS a zavede vás do digitálního města zamořeného virem, který kazí obyvatele, takže byste se měli podívat na hrdiny Disney a Pixar následujícím způsobem. Wreck-Ralph, Frozono a Nick Wilde bojovat proti moru a zachránit město.

Disney Heroes: Battle Mode má prvky RPG, protože vám umožňuje vylepšovat svůj tým hrdinů, jak postupujete, o úroveň výš a získáváte nové zbraně a schopnosti. Ačkoli herec nemůže pohybovat postavami, od té doby to nebyla nuda. akce se zaměřuje na uvolnění sil a speciální útoky v chaotických bitvách, které vás posunou na hranici možností.

Tento režim Disney Heroes: Battle je kompletní a dynamické RPG

Celkem v režimu Disney Heroes: Battle 70 hrdinů Disney a Pixar které můžete ovládat v boji proti nepřátelům. Samozřejmě nechceme přesouvat postavy s „ovládáním“, protože to, co musíte udělat, je rozhodnout, jaký útok provedete, kdykoli dojde k bitvě. Nezapomeňte, že postavy se pohybují bočně a automaticky po městě, takže s tím nemusíte dělat mnoho.

Skutečné kouzlo hry, Široká škála možností, jak rozvíjet své zaměstnance hrdinové. A pokaždé, když porazíte nepřátele, obdržíte kořist, která vám umožní vylepšit úroveň, přidat nové zbraně a aktivovat lepší dovednosti pro vaše postavy. Tým každého hráče se tedy bude lišit od ostatních hráčů, protože se přizpůsobuje jejich strategiím.

Bitevní režim Disney Heroes

Pokud jde o herní režimy, Disney Heroes: Battle Mode vám nabízí různé mise a speciální kampaně, které musíte splnit. online hry a postavit se jiným skutečným hráčům.

Pokud vás tato hra zaujala, můžete si ji stáhnout zcela zdarma z obchodu Google Play nebo App Store. Zatímco tam mikroplatby na nákup virtuálních měn Režim Disney Heroes: Battle, který vám umožní ve hře postupovat rychleji, je navržen pro zábavu, aniž byste museli procházet krabicí. Vyzkoušejte to a dejte nám vědět, co si myslíte.

Disney Heroes: Battle Mode

A konečně, pokud chcete tyto tematické hryDoporučujeme vám navštívit níže uvedený odkaz a dozvědět se o nejlepších hrách Disney pro Android.