Rosalía již má účet na TikToku

Populární umělec Rosalía otevřela TikTokzískal další celebritu v řadách krátké sociální sítě videa. TikTok má většinou mladé publikum a má vlastní ekosystém „ovlivňujících“, ale stále více a více osobností a značek si buduje své profily.

Rosalía vstupuje s uživatelem na TikTok @ChristianChristian (Totéž, co použil na Twitteru) a jméno „La Rosalía“, které bylo okamžitě ověřeno na profilu a nahráno několik hudebních videí. Je to bezpečná sázka, protože jde o triumf humoru, komedie a hlavně hudby na TikToku, ale ve většině případů se synchronizace rtů provádí.

Příchod Rosalía do realizace krátkých videí, pomozte tomu, aby se stala populárnější u veřejnosti. Doporučili jsme některým uživatelům, aby sledovali TikTok, a téměř všichni sledují stejný profil: jsou velmi mladí, atraktivní a nejsou dobře známí, kromě TikToku.

Přestože má Rosalia jen 26 let, překonává na sociální síti běžný věkový průměr a je známá svou uměleckou tvorbou, čímž rozšiřuje obzory TikToku. Rosalía za pár hodin Získal 125 000 sledujících a téměř 250 000 „lajků“Jeho premiéra byla tedy dobře přijata.

Stejně jako se zvýšil průměrný věk Facebooku a Instagram se stal módní aplikací, patří TikTok mezi kandidáty, kteří si v budoucnu získají místo. Jeho cílem je samozřejmě konzumovat nějaký druh obsahu YouTube s velmi krátkými a přímými videi.

Justin Bieber také nedávno otevřel svůj TikTok, takže se zdá, že očekává platformu rychlého růstu, což pravděpodobně bude znamenat příchod nových typů videí od celebrit, značek nebo dokonce institucí.

Ačkoli se Rosalía narodila ve Španělsku, dosáhla docela mezinárodního vlivu, takže si pravděpodobně získává stoupence z mnoha zemí.

Samozřejmě přístup Bezstarostný a eklektický TikTok docela dobře zapadá do Rosaliina styluAčkoli 3 klipy, které nahraje, jsou prozatím celkem jednoduché, přehrává své písničky v různých denních scénářích.

Jak zadat TikTok z počítače

Co si myslíte o připojení Rosalía k této platformě? Myslíte si, že v příštích měsících je třeba uvažovat o sociální síti?