Rosu v Brawl Stars už můžete vyzkoušet a dorazí za týden

Před několika dny jsme vám přinesli všechny informace o nejnovější velké aktualizaci hry Brawl Stars. Mezi dalšími inovacemi mluvíme o další rvačce speciální kategorie Rosě, která dorazí v příštích několika dnech. Až dosud jsme tuto postavu ve hře neviděli, ale dnes jsme vstali a Viděli jsme, že Rosa je již mezi bojovníky ve hře, i když ji stále nemůžeme dostat. Co můžeme udělat, je otestovat to s dalšími novými funkcemi, které hra obdržela v poslední aktualizaci.

Pokud si přečtete všechny zprávy o Brawl Stars, které jsme vám řekli v pondělí, budete nyní vědět, že si to můžete vyzkoušet, i když jste dosud nezískali všechny rvačky. Protože Rosa je již ve hře Můžeme to vyzkoušet, kolik chceme, ve Training Cave. Také už víme, kdy můžeme získat Rosu otevřením krabic, které dostáváme při hraní.

Rosa bude k dispozici v Brawl Stars po 7 dnech

Pokud se dostaneme do hry, budeme moci ukázat odpočítávání v epizodě „Brawlers“ jako v „New Brawlers Coming Soon“, jak se dole objeví Rosa, která ukazuje, kdy na ni bude připravena. Pojďme na to Právě píšeme tyto řádky, máme na to 6 dní 21 hodin. To znamená, že Rosa bude k dispozici na Brawl Stars příští pátek.

Pink Brawl Stars

Také díky tomu, že se Rosa ve hře již objevila, se můžeme podívat na její základní statistiky. Jeho základní zdraví je 5 000 bodů, jeho základní útok uděluje 480 bodů zdraví za každý zásah (může být zasažen třikrát za útok). Poslední a tohle jsme už znali Jedná se o štít, který umožňuje Rosě chránit se před nepřátelskými útoky a snižuje poškození způsobené o 80%., takže je velmi pravděpodobné, že změníte aktuální herní styl v této hře.

Nejzajímavější věcí, kterou Rosu ve hře již vidíme, je, že ji můžeme testovat, kolik chceme. K tomu budeme muset zadat znak, jako kdybychom měli vidět jeho statistiky a klepnout na tlačítko „test“. To nás pošle do cvičné jeskyně. můžeme otestovat jeho základní útoky a ult (V této jeskyni na nás zaútočí pouze ostřelovací robot). To nám může pomoci naučit se hrát tohoto bojovníka, pokud je k dispozici. Pamatujeme si, že je to bojovník zvláštní kategorie, takže bude tak těžké sehnat jako El Primo nebo Poco, takže ho nebude trvat dlouho.