Rozbalení nejlevnější vlajkové lodi Xiaomi Mi 9 se Snapdragonem 855

Jak to budeš vědět Xiaomi Mi 9 nedávno spuštěno. Tento smartphone je předurčen k tomu, aby se stal milníkem ve světě smartphonů. Mezi jeho rysy vyniká, že má procesor Snapdragon 855 SoC a je jednou z nejlevnějších „vlajkových lodí“ nesoucích jeden z těchto procesorů.

Rozbalení Xiaomi Mi 9Xiaomi Mi 9

Rozbalení Xiaomi Mi 9

Dnes mluvíme o Xiaomi Mi 9, protože se na internetu objevilo několik videí, která nás ukazují z první ruky. Zejména video, které jsme vám dnes přinesli, Rozbalení Xiaomi Mi 9

Autor videa předvedl počáteční nastavení telefonu, funkci skeneru otisků prstů na vedlejším displeji, fungování 48megapixelového fotoaparátu a další prvky.

Autorem tohoto videa je Roland Quandt, známý v tomto světě, který před několika dny také zveřejnil obrázky balíčku Xiaomi Mi 9 Global Edition. Jak jsme dnes řekli, síť nám zveřejnila video v délce asi 15 minut, které ukazuje proces rozbalení nebo vybalení nového smartphonu Xiaomi, jeho obsah a první kroky s tímto smartphonem.

JE Xiaomi Mi 9 Kromě toho, že je nejlevnější vlajkovou lodí založenou na procesoru Snapdragon 855, je vybaven adaptérem s USB-C a 3,5 mm konektory, ke kterým můžeme připojit sluchátka. V krabici tohoto smartphonu navíc najdeme stejné tmavé průhledné silikonové pouzdro, které bylo dodáno s Xiaomi Mi 8.

Jak jsme již zmínili dříve ve videu, můžete vidět proces počáteční konfigurace telefonu, fungování skeneru otisků prstů (skeneru podobrazovky) integrovaného pod obrazovkou, stejně jako chování 48megapixelového fotoaparátu, které si užijeme. terminál.

Mimochodem, když už mluvíme o fotoaparátech Mi 9, nedávno Xiaomi vydala aktualizaci pro Xiaomi Mi 9, která vám umožní pořizovat vysoce kvalitní fotografie měsíce. Funkce, kterou určitě ocení všichni nadšenci fotografování.

Zdroj: YouTube

Zdravím z hloubky bytů.