Rozdíly mezi displejem Apple Watch a Watch Sport

App-Apple-Watch

Příští pondělí vyjasníme pochybnosti a zkontrolujeme, zda peníze, které jsme ušetřili od doby, kdy Apple představil Apple Watch, budou stačit na nákup našeho oblíbeného modelu nebo zařízení na základě hlavního použití, které provedeme. Hlavní rozdíl mezi Apple Watch a Watch Sport Kromě materiálu (ocel / hliník), z něhož je korunka vyrobena, je to každý typ skla. Na jedné straně najdeme Apple Watch, které budou mít safírový displej. Pak najdeme Watch Sport s displejem z hliníkového křemičitého skla.

Sportovní hodinky s displejem z iontového skla – X

Model Watch Sport je vyroben z hliníku a hmotnost zařízení 30% ve srovnání s ocelovým modelem. Skleněný displej Ion-X je také lehčí než safírové displeje. Materiál Ion-X je hlinitokřemičité sklo vyztužené na molekulární úrovni iontovou výměnou, při které dochází k výměně menších iontů s většími ionty za vzniku mnohem tvrdší povrchové vrstvy než u běžného skla. Tento proces v kombinaci s různými váhami vytváří materiál odolný proti poškrábání a nárazu, což z něj činí ideální materiál pro sportovní model Apple Watch.

Apple-Watch-Milanese

Apple Watch – Sapphire Display Watch Edition

Safír je ideálním materiálem pro výrobu hodinek každý den. jeho tvrdost je na druhém místě za diamantem na stupnici tvrdosti. Je extrémně odolný proti poškrábání a zcela průhledný, což z něj činí ideální materiál pro umístění před displeje. Ale ne všechno bude krásné. Problém se safírem neboli Achillovou patou spočívá v jeho křehkosti, protože je náchylný k nárazům.

To byl jeden z hlavních důvodů, proč se toto sklo nepoužívalo u sportovních modelů, kde je vyšší riziko pádu i hmotnosti. Tato citlivost na náraz byla jedním z důvodů Apple opustil myšlenku používat safírové krystaly V nových modelech iPhone představených společností Apple v loňském roce.

Nyní vše závisí na hlavním použití, které budete ze svého zařízení dělat. Pokud jste sportovec a cvičíte každý den, nejlepší volbou bude Watch Sport. Na druhou stranu, pokud se vám sedadlo líbí více a chůze je do kopce, nejlepší volbou jsou Apple Watch. Nyní vše záleží na ceně, za kterou budou k prodeji obě zařízení, protože možná obě nejsou v naší kapse dostupná. V pondělí necháme pochybnosti.