„Rozpočtový“ Apple iPhone Xr přichází s 6,1palcovým procesorem A12 Bionic

iPhone Xr Xs byl nejnovějším modelem iPhone s nízkým rozpočtem, který byl vydán s jejich vlajkovou lodí. V položkách, jako je obrazovka, existují výrazné rozdíly, které vysvětlíme níže.

Vlastnosti iPhone Xr

Tyto Vlastnosti iPhone Xr:

Obrazovka a rozložení

obrazovka iPhone Xr teď odtamtud Typ IPS LCD a ne OLED jako modely Xs. Citace úhlopříčka, 6,1 palceMůžeme to nazvat vyhledávání mezi velikostmi iPhone Xs a Xs Max. Tloušťka terminálu je také o něco více u profilu 8,3 mm. Pokud jde o funkční vlastnosti obrazovky, Technologie True Tone (používá vícekanálové senzory pro úpravy barev na obrazovce, aby byly přirozenější). Panel má klesající rozlišení 1792 x 828 pixelůnás a hustota pixelů malé, ano, ale ne nedůležité 326PPi. Jeden v terminálu Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz.

Pokud jde o celkový design, ten zůstává u displeje téměř bez rámečku typický. první třída a zaoblené hrany. Tento terminál je dodáván v bílé, černé, modré, žluté a korálové barvě. K dispozici bude také speciální potisk v červené barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Tento levnější model neopustí nový šestijádrový procesor A12 Bionic se všemi technologiemi, které z toho vyplývají, pokud jde o fotoaparát a obrazovku. Verze Paměť iPhone Xr stále záviděníhodné 64 GB, 128 GB a 256 GB ROM. Je pravidlem, že Apple nedává možnosti kartám micro SD, ale není to nutné. Operační systém je chráněn, Apple iOS 12.

Buben

baterie iphone xr přichází s rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení a o 90 minut lepší než iPhone 8 Plus. Tato baterie by měla vystačit na přibližně 15 hodin procházení nebo 16 hodin přehrávání videa.

Fotoaparáty

Ve fotografických systémech Fotoaparát iPhone Xr je jednoduchý s jedním 12 MP snímač (clona f1.8) a funkce, které si díky novému procesoru zachovávají špičkovou technologii. Na této kameře OIS (optický stabilizátor obrazu), Technologie True Tone Y 4 LED blikají. Citace přední kamera, 7 MP S clonou f2.2. Tato přední kamera narušuje funkci odemknutí obličejem jako vždy.

Spojení

Terminál chrání spojení Duální Wifi, Bluetooth 5.0, LTE, NFC a Dual SIM. IPhone XR má stejnou technologii ID obličeje Pro rozpoznávání obličeje s pokročilejšími technologiemi, jako jsou Xs a Secure Enclave.

iPhone Xr.  Cena

Cena iPhone Xr

JE Cena iPhone Xr Přibližně 859 EUR pro 64 GB verzi; 919 eur za 128 GB verzi a 1029 eur za 256 GB verzi … Jak vidíte, všechny tyto ceny jsou v porovnání s modely Xs a Xs Max poměrně nízké.

Výsledky a názory na iPHone Xr

iPhone Xr I přes „škrty“ v některých darech pro nás zůstává terminálem vysokého dosahu. A nový Apple pokračuje v integraci svého procesoru se všemi svými technologiemi. Pokud jde o fotoaparáty, můžeme říci, že hlavní fotoaparát, který již není dvojitý a nyní má jediný snímač, si stále zachovává veškerou technologii modelů Xs. Cena byla výrazně snížena, ale stále budeme muset zaplatit více než 800 eur za nákup jakékoli verze.

Oficiální stránka Apple ve Španělsku.