Rozšíření Google Chrome, které si nemůžete nechat ujít

Prohlížeče se vyvinuly stejně jako technologie. Nejenže vylepšili jeho funkčnost, ale také přidali několik funkcí. Některé odkazují na rozhraní, zatímco jiné jsou pouze vizuální … a v posledním případě to, o čem si dnes povíme, je, rozšíření. Jak název napovídá, to, co dělají, je poskytnout nám více zařízení a navigačních možností. Takže si o vás dnes promluvíme chromové nástavce nemůžete minout

Chrome rozšíření

Pravdou je, že je jich spousta, a tak to chceme nebo ne, většinu z toho necháme na přípravě. Ale ti, kteří jsou laskaví, jim neberou odvahu a zaslouží si jim dát šanci.

Odpojit

Chrome rozšířeníChrome rozšíření

Toto je jedno z nejlepších rozšíření Google Chrome, protože poskytuje soukromí a zabezpečení. V zásadě to, co dělá, je odříznout veškerý neoprávněný přístup k našim informacím. Ve skutečnosti toto rozšíření sleduje pakety odeslané a přijaté v prohlížeči a odpojí se, pokud zjistí jakýkoli neoprávněný přístup.

ScriptSafe

Chrome rozšířeníChrome rozšíření

Výkon tohoto rozšíření je působivý, protože zakazuje všechny nepotřebné skripty. V zásadě nám umožňuje při procházení zvolit, co chceme a co nechceme vidět.

Poslední průchod

Chrome rozšířeníChrome rozšíření

Rozšíření LastPass ukládá a šifruje všechna naše hesla na webovém serveru LastPass. Umožňuje nám tedy přihlásit se na webové stránky jedním kliknutím.

Síť důvěryhodnosti

Chrome rozšířeníSíť důvěryhodnosti

Toto rozšíření je také velmi účinné při zajišťování soukromí a bezpečnosti uživatelů přes internet. Jeden chromové prodloužení Chraňte všechny weby kvůli důvěryhodnosti stránek, spolehlivosti prodejce, soukromí a bezpečnosti dětí atd. založené na otevřeném zdroji. Myslím, že je to naprosto nezbytné.

Google slovník

Chrome rozšířeníGD

Toto rozšíření Google Chrome vám umožňuje vidět význam každého slova, které chcete na webové stránce vidět. Je skvělé, pokud rádi procházíte, procházíte články a čtete nejrůznější věci.

To je trochu, nebojte se, protože vám postupně přineseme další. Rádi bychom si přečetli vaše zkušenosti s jejich používáním.

Máš nějakou otázku? Chcete navrhnout, abychom vytvořili výukový program? Neváhejte! Rádi bychom věděli, na co myslíte. Kontaktujte nás Nakonec vám chci poděkovat za vaši návštěvu a doporučit použití pole pro komentář. V tomto článku nebo na sociální síti Google+. Bez dalších okolků se loučím a přeji vám šťastné dny.

Stále se vídáme v Planetared!