contador de visitas gratis Skip to content

Rozšiřující se španělská aplikace Splyce

Dnes vám představím novou španělskou aplikaci, která byla stylově vydána v App Store a za první týden svého života si stáhla více než 100 000 stažení. Při psaní tohoto článku nyní stojí Top 5 stažení V hudební kategorii.

Podepsáno Splyce InQbarnaa odtamtud nám říkají, že první aplikací Splyce zaměřenou na DJs je vývoj Deej a abyste ji mohli používat, musíte vědět, jak DJ. Ale Splyce za nás vše míchá, vše, co musíme udělat, je vybrat skladby, které chceme použít. Umožňuje nám maximálně využít naši knihovnu písní, jde dokonce tak daleko, že nahradí místní hudební aplikaci. Vrcholem z hlediska funkčnosti jsou různé typy mixů, které můžeme použít, díky čemuž si opravdu můžeme užít velmi pěkné přechody jedním dotykem. Další bod, který je třeba zdůraznit, je tento: Integrováno s Philips Hueněkterá led světla blikají do rytmu hudby s různými možnými barevnými kombinacemi, když jsou aktivována, opravdu cool.

Ohledně RozhraníJe třeba říci, že je toho hodně jasné a jednoduchéTo nám umožňuje navigovat v aplikaci jednoduchým a příjemným způsobem.

Od okamžiku stažení máme 15 dní s prémiovými funkcemi, pokud sdílíme aplikaci na sociálních sítích, můžeme toto období prodloužit o dalších 15 dní, po tomto období jsou prémiové možnosti deaktivovány a budeme muset platit. Pokud z nich chceme využít neomezeně 0,89 €. Pokud jde o kompatibilitu, je k dispozici pro iPhone, iPod Touch a iPad.

Další informace – Algoriddim se vrací do boje s Djayovým druhým vydáním

Splyce - automatické míchání s efekty (AppStore Link)

Splyce – automix s efekty

InQBarna4,08333

Volný, uvolnit