Příslušenství

Rychlá nabíječka může vyhodit do povětří starý mobilní telefon

Rychlý výbuch nabíječky

rychlé nabíjení mobilních telefonůNejsou to vůbec nové technologie na trhu, zvláštní je, že většina mobilních telefonů to používala, alespoň doposud.

Možná to bude čím dál častější vidět s příchodem špičkové prémiové řady a nových mobilních telefonů. velmi rychlé technologie nabíjení Jak můžeme najít v jakékoli Samsung Galaxy současné generace, stejně jako příští generace, která se dnes začne dostávat do domácností. Jiné společnosti, jako je OPPO, mají své vlastní pokročilejší technologie rychlého nabíjení, jako je Super VOOC, a budou oceněny.

Dejte si pozor na rychlé nabíječky

Dotyčný problém spočíval v tom, že jednoho dne si můj přítel vzal moji nabíječku Galaxy S6, aby nabila můj Galaxy S4 a viděl to takto. nenabíjel mobilní telefon správněto je úplně normální. Naštěstí pro nás se toho dne nic nestalo.

Nyní existuje příběh, který dívka používá na internetu. Galaxy S4 s nabíječkou Galaxy S7 a další den bylo všechno tam, kde by nemělo. Obraz mluví sám za sebe. Ukázalo se, že jak terminál, tak nabíječka se roztavily, když je Galaxy S4 na nabíječce, a odpověď je docela jednoduchá.

nové nabíječky Samsung nejsou kompatibilní se starými terminály Protože se těmto nabíječkám podaří za krátkou dobu nabít hodně baterií a jsou horké, horké a horké. Nyní tento zvýšený energetický provoz není podporován mobilními telefony se staršími nabíjecími technologiemi, takže tato přebytečná energie někde určitě vyskočila.

Nejběžnější věcí je, že se mobilní telefon nenabíjí dobře nebo dokonce odmítá nabíječku, takže nevíme, zda se jedná o ojedinělý případ nebo něco, co se stane pokaždé, když je hotovo. Ani jsme to nechtěli zkusit. Samozřejmě vám doporučuji být opatrný, když máte S4 před námi, může vás to vyjít draho.

Zdroj | Reddit

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK