Rychle odstraňte fotografie WhatsApp, které zabírají místo na vašem smartphonu

V životě každého, kdo má smartphone, jsou dvě nevyhnutelné věci: čím více místa má váš telefon, tím více ho potřebujete; a WhatsApp zaplní vaši paměť fotografiemi, které vždy nechcete. Naštěstí má tento poslední problém řešení a my vám o něm povíme níže.

K dispozici je aplikace navržená přesně pro tento účel: zjišťování, jaké obrázky obdržíte na WhatsApp, které nechcete přijímat. Tyto fotografie jsou poté klasifikovány a jedním klepnutím zmizí z telefonu.

Je to proto, že se jedná o vyhrazenou aplikaci WhatsApp pro přesnější analýzu nepotřebných obrázků získaných z aplikace. Obrázky jsou poté klasifikovány a poté je lze jedním dotykem smazat.

Krok 1: Magic Cleaner analyzuje vaše zařízení

Magic Cleaner se ovládá velmi snadno. Po otevření aplikace se spustí rychlé skenování, aby se našli fotografie odeslané pomocí WhatsApp. Pak to začíná klasifikací a analýzou obrazu.

Magic Cleaner 2

Analýza se provádí rychle. / © ANDROIDPIT

Krok 2: Spusťte proces skenování

Aplikace při analýze odděluje obrázky, které považuje za cenné, od těch zbytečných.

Krok 3: Nezapomeňte odstranit fotografie, které opravdu nechcete

Výběr „nepotřebných“ obrázků je obecně spolehlivý, je však nutné zkontrolovat, zda jsou skutečně vybrány obrázky, kterých se chceme zbavit. Pokud ano, potvrďte akci kliknutím na ikonu koše. Zpráva s potvrzením ukazuje, kolik obrázků bylo odstraněno a kolik se vrátilo do galerie.

Výsledky jsou obecně docela přesné. / © ANDROIDPIT

Magic Cleaner se doporučuje používat přes WiFi pouze k ukládání dat. Můžete také povolit a zakázat oznámení, která aplikace odesílá, kdykoli WhatsApp obdrží fotografii.

Chcete-li stáhnout tuto užitečnou aplikaci, jednoduše klikněte na tlačítko, které jsme zahrnuli níže. Stažení je zdarma, ale v aplikaci najdete několik reklam.

Znáte aplikace s podobnými funkcemi? Sdílejte je v komentářích.