Rychle pískujte v Clash Royale

Nepochybně jedna z nejlepších videohier, která má být vydána Clash Royale, jak jste již určitě zkontrolovali. Proto musíte znát cheaty nebo zkratky, abyste mohli bez problémů postupovat. Mnozí se divili, jak můžete se zbavit písku V Clash Royale.

V Clash Royale není žádné tlačítko ani konkrétní funkce, která by vám umožnila stáhnout si písek hned. V případě, že to chcete udělat, abyste ušetřili více korun v Klanová truhla, budete muset použít zkratku.

Nejúčinnější metoda pro padání písku

Když Klanová truhla někteří hráči chtějí vyhrát více korun a jedním ze způsobů je jít do arén. Tato praxe má řadu rizik a musíte zvážit, zda stojí za to přijít o arény, abyste získali 3 koruny v bitvě.

Jediným způsobem, jak snížit arény v Clash Royale, je, prohrát války. ¿Jak to udělat? Je to snadné, musíte jít do bitvy v aréně a počkat, až vás soupeř porazí, než budete hrát. Pokud se rozhodnete použít tuto techniku, mějte na paměti, že pokud prohrajete asi 20 bitev, ztratíte asi 50 trofejí.

Prohrávající bitvy, aby se dostali z arény plně platné. Pamatujte, že později je budete muset vyhrát jeden po druhém, abyste znovu získali svou pozici. Bude mnohem snazší porazit soupeře, se kterými budete soutěžit, abyste mohli vyhrát korun rychlejší v každé z her. Ano pískové zásuvky a poté, co získá svou pozici, bude v kapse malé jmění.

Výhody, které je třeba získat při snižování písku

Existují některé výhody sjíždění písku, které byste měli vědět:

  • Je to dobrá příležitost vyzkoušet si různé karty.
  • Klesání do písku vám umožní zrychlit cyklus a otevřít truhly, abyste mohli jet rychleji.
  • Můžete vyhrát v mnoha bitvách.
  • Budete moci vydělat a ušetřit mnohem více korun.

Nevýhody při sjíždění písku

Sjezd z arény oddálí váš cíl stát se nejlepším hráčem v aréně nebo lize z následujících důvodů:

  • Vyhrajte válku Bude to mnohem jednodušší, ale získané odměny nejsou nejlepší, takže je obtížné získat legendární karty. Pokud stojí za to přemýšlet zbavit se písku Je to pro vás užitečné, protože můžete získat horší odměny.
  • Vždy je lepší soutěžit za rovných podmínek, protože pokud Pískujte Budete soutěžit s méně zkušenými hráči a to není hezká aplikace.

Postupem času, pokud použijeme tento typ tréninku, ztratíme schopnost proti velkým hráčům. Toto je jediný způsob, jak se zbavit existujícího písku, pokud si nevytvoříte nový účet a znovu nespustíte hru.