S Pixel 3a a 3a XL není něco v pořádku … vypnou se

Google není bez problémů … pokud je to v poslední době, Ukončení vztahu se společností Huawei… Nyní je řada na jednom z posledních telefonů Google Pixel, které vyšly před několika týdny a již se vyznačují zvláštním problémem….Co se stane s Pixel 3a a Pixel 3a XL? Můžeme shrnout jednoduché vypnutí zařízení.

Přes všechny své finanční a technické možnosti bude Google stále vydávat bezproblémové smartphony.

Problémy v různé míře vznikly napříč všemi terminálovými generacemi řady Pixel, ale zdálo se, že s nejnovějšími verzemi počet problémů klesá.

Pixel 3a XLS Pixel 3a a 3a XL není něco v pořádku … vypnou se

Nejnovější smartphony vydané společností Google, Pixel 3a a Pixel 3a XL, už měli svůj první a záhadný problém. Na fóru Reddit majitelé těchto zařízení hlásí, že tyto telefony byly vypnuty bez zjevného důvodu. K tomu může dojít kdykoli, ale obvykle se tyto telefony po chvíli nečinnosti vypnou. Restartování smartphonu jim pomůže vrátit se k životu.

Jeden z uživatelů pro kontrolu zapnul bezpečný režim, ale zařízení se nakonec stejně vyplo. I když to pravděpodobně bude souviset s tím, jak Google řídí výdrž baterie, co přesně v současné době není známo. I když je příliš brzy se pustit do možné příčiny a upřímně řečeno, stále nemáme pro tento problém řešení. Právě teď vám můžeme říci, že Google k tomu nepřidal žádné komentáře. Byl zjištěn problém na zařízeních Pixel 3a a Pixel 3a XL.

Zdroj: Reddit

Zdravím z hloubky bytů.