S těmito cheaty můžete vyhrát v PUBG Infection módu …

Aktualizace obsahu 0.14.0 pro PUBG Mobile, jednu z bitevních rolí současnosti, dorazila. A tato aktualizace přináší něco trochu děsivějšího než kdy jindy: kompletní režim infekce.

To je docela dobrý hráč proti hráči, člověku nebo upíří válce proti zombie. Hráči se v zápase připojí k jedné ze dvou frakcí: Obránci nebo Infikovaní v souboji na plný počet. A v tomto článku vám některé dáme Triky k vítězství v novém režimu PUBG Mobile Infection.

Infekční režim PUBG Mobile

V tomto novém režimu PUBG Mobile Zombie jsou všichni hráči rozděleni do dvou skupin: Obránci (lidé a upíři) a Infikovaní (Zombie). Tady Vaším hlavním cílem bude být MVP v každém kole. Pokud hrajete jako obránce, vaším úkolem bude způsobit co největší poškození Zombies nebo Infected, a pokud hrajete jako Zombie, vaším cílem bude infikovat lidi. Čím více lidí infikujete, tím více bodů získáte.

Zatímco obránci mohou stále používat střelné zbraně, Infected je omezen na útoky zblízka a některé speciální schopnosti založené na cooldownu. Zombie také infikují všechny členy Defenderu, které se jim podaří zabít, takže Jak hra postupuje, jejich počet se bude snižovat a počet zasažených se bude zvyšovat. Jako obránce budete muset vydržet až do rána, budete muset zničit všechny lidi, abyste vyhráli jako infikovaní.

Samozřejmě byste to měli vědět hra náhodně vybírá členy každé skupiny. Takže pokud vás zajímá, zda se stát obráncem nebo zombie, litujeme, že to není ve vašich rukou.

Triky k vítězství v režimu PUBG Mobile Infection

PUBG Moblie Infection Mode

Vaším cílem v PUBG Mobile je jako vždy dosáhnout konce a vyhrát, takže vám necháme několik triků, které vám budou velmi užitečné:

Pryč od davu

V prvním kole nevíte, zda z vás bude Obránce nebo Ovlivněn, a to samozřejmě platí i pro ostatní hráče. Takže naše doporučení Drž se dál od davu Důvod? Je to jednoduché: přežít. A předpokládáme, že máte blízko sebe pět hráčů a že jste nakažený. Čtyři zbývající hráči vás mohou snadno porazit. Nebudete ani schopni utéct, abyste unikli, protože pokud jste zasaženi, rychlost je příliš pomalá.

Využijte své dovednosti

Pokuste se co nejlépe využít dovedností, které máte k dispozici. Pokud hrajete jako zombie, nejste poškozeni v modrých oblastech. Pokud vás upíři pronásledují, běžte do modré zóny a budete v bezpečí, protože upíři, kteří jsou v této oblasti poškozeni. Pokud však hrajete jako obránce, budete pouze Pokuste se přežít lovem Infikovaných, aniž byste opustili bezpečnou zónu.

Používejte ekologické objekty

Pokud chcete přežít režim infekce PUBG Mobile, Měli byste se pokusit využít výhod všeho kolem vás. Můžete například použít záchranné vesty, které najdete v různých částech mapy. Můžete je použít ke skoku a pomohou vám uniknout, pokud vás pronásledují a vaše zdraví je nízké.

Pokuste se o úroveň výš

Pokud jste zombie Vyrovnáním získáte štít. Využijte tuto novou schopnost a vyhněte se poškození Defenders. Pokuste se tedy vyrovnat co nejrychleji a budete mít výhodu nad ostatními.

Doufáme, že vám tyto tipy umožní vyhrát v režimu PUBG Mobile Infection. A pokud máte nějaké další tipy, můžete je sdílet s námi a celou hráčskou komunitou.

PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA