S Xiaomi Mi Power Bank 2 20 000 mAh můžete na týden zapomenout na nabíječku

S Xiaomi Mi Power Bank 2 20 000 mAh můžete na týden zapomenout na nabíječku

Před rokem jsem vám říkal o Xiaomi Mi Pro, výkonné externí powerbance pro nabíjení mobilních telefonů od populární čínské značky. neuvěřitelné schopnosti autonomie za velmi konkurenceschopnou cenu ve srovnání s menšími alternativami a v čínských obchodech, jako je TomTop. Ale nebojte se, pokud jste vyčerpávající baterie a 10 000 mAh nestačí, Xiaomi zdvojnásobila sázku, aby vám poskytla až týden autonomie.

20 000 mAh Xiaomi Mi Power Bank 2 je re-release 20 000 mAh Power Bank 2, které jsme viděli před dvěma lety. Přestože kapacita zůstává, tato generace je nejen stále za velmi konkurenceschopnou cenu, ale také s některými vylepšeními díky tomu je atraktivnější než předchozí generace.

S Xiaomi Mi Power Bank 2 20 000 mAh můžete na týden zapomenout na nabíječku

Xiaomi Mi Power Bank 2 20 000 mAh ve srovnání s předchozí generací 10 000 mAh

Za prvé, tato nová verze má hliníkové tělo, díky kterému je odolnější, malé snížení hmotnosti a velikosti, a co je důležitější, dodržování normy. ultra rychlé nabíjení Quick Charge 3.0abychom mohli strávit méně hodin čekáním na to, až bude připraven k použití. Pokud jde o porty, máme dva výstupy USB 2.0 pro nabíjení až dvou zařízení současně a ochranný čip proti zkratu, který inteligentně detekuje typ připojeného zařízení, aby poskytoval správné napětí.

Podívejme se podrobně, co Xiaomi Mi Power Bank 2 nabízí, v následující tabulce:

Velikost

9,1 x 6,0 x 2,2 cm

Hmotnost

330,5 g

Barva

Bílý

Přístavy

2 výstupní porty USB 2.0

Jeden microUSB vstupní port

LED diody zbývajícího nabití.

Typ baterie

Lithiový polymer

Kapacita

20 000 mAh 3,85 V (77 Wh)

Míra konverze

93%

Výstupní napětí

2 * DC 5,1V / 2,4A 9V / 2A 12V / 1,5A MAX18W

Doba načítání

6,2 hodiny s rychlou nabíječkou (9V / 2A 12V / 1,5A, OEM)

10 hodin na běžné nabíječce (5 V / 2 A, OEM)

Zkušenosti s používáním Xiaomi Mi Power Bank 2

Už jsem měl možnost používat verzi této nabíječky Xiaomi 10 000 mAh po dobu jednoho roku a byl jsem s výsledky velmi spokojen, ale musím říct, že mě tato nová generace překvapila. Jedná se o objemnou nabíječku, nelžme si navzájemA je dvakrát tak tlustý než téměř jakýkoli telefon, ale pokud jste ochotni to snášet, téměř týdenní výdrž baterie je u většiny telefonů na dosah ruky.

S Xiaomi Mi Power Bank 2 20 000 mAh můžete na týden zapomenout na nabíječku

Pomocí rychlé nabíječky jsem dokázal tuto baterii plně nabít v průměru za 5 hodin, což bylo víc než dost. Plně nabijte Samsung Galaxy S6 Edge 7je zařízení, které používám každý den a má baterii 2 600 mAh. Ale tato powerbanka má schopnost rychlého nabíjení pro dva smartphony současně, takže budete mít pocit, že vaši přátelé jsou vybití.

Podle specifikací obsahuje Xiaomi Mi Power Bank 2 až pět nabití na Xiaomi Mi5 s baterií 3 000 mAh, sedm nabíjení na iPhone 7 s baterií 1960 mAh a Až dva a půl poplatku za tablet Stejně jako iPad mini2 s 6,470 mAh baterií. Je dokonce kompatibilní s nositelnými zařízeními, která vyžadují nízký nabíjecí výkon, jako je Xiaomi Mi Band handle.

Další důležitý vývoj, který jsem si v této generaci Xiaomi Mi Power Bank 2 všiml, je jeho schopnost zůstat klidnáVerze s 10 000 mAh mohla rychle nabít teplotu jak při nabíjení, tak při nabíjení jiných zařízení.

Výsledek

Xiaomi Mi Power Bank 2 je skvělou alternativou pro ty, kteří plánují zůstat mimo domov po delší dobu, jako je cestování na venkov nebo na místo bez zástrčky. Tato baterie vám může poskytnout až týden autonomie u většiny mobilních telefonů a časy super načtení Při použití rychlé nabíječky.

S Xiaomi Mi Power Bank 2 20 000 mAh můžete na týden zapomenout na nabíječku

Nevýhodou je, že mluvíme o velkém zařízení. pohodlně se nevejde do žádné kapsy kalhot, je tedy lepší je nosit v batohu, když to potřebujeme. Alternativa 10 000 mAh od Xiaomi je mnohem přenositelnější, ale upřímně řečeno, dává nám polovinu autonomie, takže je to rozhodnutí, které by měl každý zvážit na základě svých potřeb.

Xiaomi Mi Power Bank 2 si můžete koupit za cenu nepřesahující v čínských obchodech, jako je 20 000 mAh TomTop. Sleva 28,99 $ běžná cena je 46,99 $ a doprava do Kolumbie zdarma.

Dobrý:

  • Kompatibilní se standardem rychlého nabíjení Quick Charge 3.0.
  • Inteligentní řízení napětí k ochraně všech připojených zařízení.
  • Dva výstupní porty pro plynulé nabíjení dvou zařízení současně.

Špatný:

  • Verze s 10 000 mAh měla port pro nabíjení microUSB typu C, tato verze má standardní microUSB. To může být negativní pro ty, kteří již mají nabíječku s tímto typem kabelu.
  • Je to objemná powerbanka, takže její přenositelnost je omezena na batohy a kabelky, zapomeňte na nošení v kapse kalhot.

Přečtěte si také:

Příbuzný