Samsung Galaxy A10 düşük seviye

Samsung Galaxy A10: nejvýkonnější a stylový nízkoúrovňový…

Samsung Galaxy A10 nízká úroveň

A konečně, Samsung ukazuje svůj špičkový model, Galaxy A10. Mobilní telefon, který pro tuto generaci přináší mnoho překvapení. aktuální design smartphonu.

Má také velmi dobré vlastnosti, které jsou pozoruhodné. Samozřejmě to bude jeden z mobilních telefonů, které upoutají vaši pozornost, protože cena za vše, co nabízí, je poměrně nízká.

Fotoaparáty Samsung Galaxy A10

Samsung Galaxy A10: všechny funkce

Bezpochyby vynikající kvalita mobilního telefonu. Všechny funkce, které má, jsou docela dobré. S výkonem tohoto telefonu nebudou žádné problémy, protože má 2 GB RAM a výkonný procesor pro tento rozsah. Pak to všechno uvidíte vlastnosti ve srovnávací tabulce.

vlastnosti

Samsung Galaxy A10

Rozměry 155,6 x 75,6 x 7,9 mm
obrazovka 6,2 palce Waterdrop vrubovaný HD + IPS
Procesor Exynos 7884 cocho fazole
Úložiště dat 2 GB
Úložný prostor 32 GBRozšiřitelná až na 512 GB přes microSD
Zadní kamera 13 MP s f / 1,9 a HDR
Přední kamera 5 MP s f / 2,0
Konektivita a doplňky Bluetooth 4.2, GPS, microUSB 2.0 konektor a 3,5 mm jack
baterie 3400 mAh
OS Android 9.0 Pie s uživatelským rozhraním Samsung One

Velmi moderní design a zářez

Funkce a cena Samsung Galaxy A10

I když to není nejodolnější telefon, design je jedním z nejpozoruhodnějších. Zadní kryt je vyroben z plastu, má malou kameru a LED blesk umístěný vlevo a svisle.

Na přední straně vidíte vše, co tento mobilní telefon přináší. Má nekonečnou obrazovku v kvalitě HD +. Kromě toho a Zářez na vodní kapku se zploštělými okraji.

Fotoaparáty, díky nimž je dobrá volba

Napájení Samsung Galaxy A10

Přední fotoaparát má 13 MP, což je dost na pořízení kvalitních fotografií při dobrém osvětlení. Pravdou je, že pro dolní konec je to docela dobré. Na druhou stranu, přední kamera 5 MP, Není to nejlepší, ale můžete si pořídit skvělé selfie.

Samsung Galaxy A10 má velkou sílu být low-end

Nejlepší design Samsung Galaxy A10

Výkon a výkon jsou velmi dobré, při používání několika aplikací nebudou žádné problémy. Samsung Galaxy A10 má plnějádrový procesor Samsung Exynos 7884. Lepší než Qualcomm Snapdragon 450. Navíc má 2 GB RAM a 32 GB úložiště, což z něj činí dobrou konkurenci pro ostatní telefony nižší třídy.

Nízká cena za dobré vlastnosti

Samsung Galaxy A10 bude vydán na začátku března letošního roku, takže netrvalo dlouho, než se dostal na trh. Oficiální cena 8 490 rupií (105 eur)Po příjezdu do Španělska se cena může mírně změnit.

Můžete se také podívat na nové Samsung střední třídy A30 a A50.

Líbí se vám Samsung Galaxy A10?