Samsung Galaxy A10s, specifikace a cena

Tento týden Samsung Galaxy A10s Pro nejekonomičtější střední třídu a nový a moderní design. Telefon přináší mnoho zajímavých aspektů, které uvidíme, až jej porovnáme s modelem. Galaxy A10 standard, takže máme svůj vlastní názor …

Funkce Samsung Galaxy A10s

Pojďme se podívat Specifikace Samsung Galaxy A10s:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Galaxy A10s kombinuje přísné funkce s dalšími dobrými funkcemi. My máme Infinity V TFT LCD panel, úhlopříčka 6,2 palce a rozlišení HD + 1520 × 720 pixelů. Tento panel je chráněn zakřiveným sklem a dává nám Hustota pixelů 271 PPI. Profil svorek je 7,8 mm a je k dispozici v modré, zelené, červené a černé barvě.

Samsung Galaxy A10s má elegantní a moderní design s malým zářezem a čtyřmi prezentačními barvami.Samsung Galaxy A10s má elegantní a moderní design s malým zářezem a čtyřmi prezentačními barvami.

Paměť, procesor a operační systém

Na straně procesoru a MediaTek Helio P22Standardní model A10, který v AnTuTu zaznamenal kolem 76 000 bodů, poté, co byl uveden s osmijádrovým Samsung Exynos 7884, který v AnTuTu dosáhl 90 000 bodů. Abychom ale tento hodnotný procesor MediaTek nesprávně neposoudili, měli bychom si také pamatovat další vynikající telefony, které jej nosí: LG W30, Xiaomi Redmi 6 Y Nokia 3.1 Plus. Citace Paměť Galaxy A10smáme jednu 2 GB RAM s 32 GB místního úložiště. A slot microSD může tuto paměť rozšířit až na maximálně 512 GB. A konečně, operační systém doprovázející tento hardware je aktuální Android 9.0 Pie pod uživatelským rozhraním, Samsung One.

Buben

Zatímco A10 má 3 400 mAh baterii, Baterie Galaxy A10s Bere dalších 600 mAh k dosažení dokonalosti Kapacita 4 000 mAh… Perfektní, protože tato síla by měla poskytovat větší autonomii pro používání nebo pohotovostní dobu, než je uspokojivá, s přihlédnutím k požadavkům displeje a hardwaru. Samozřejmě na baterii není rychlé nabíjení, to není velký problém a lze to vyřešit běžným nabíjením přes noc.

Fotoaparáty

Máme jednu duální hlavní fotoaparát, s 13 MP + 2 MP snímač. To je opak jednoduchého 13 MP fotoaparátu A10. Proto bude náš nový fotoaparát schopen pořizovat kvalitnější hloubkové efekty, což bude vždy vítáno (objektiv f1,8 a f2,4). Nechybí obvyklé funkce jako HDR a automatické ostření. Fotoaparát má vyhrazený LED blesk a snímání videa je dosahováno až 1080p při 30 fps. Citace fotoaparát pro selfie, máme jediný 8 MP snímačTo se také cení, zlepšení 5 MP na přední straně A10 …

Spojení

Připojení je velmi podobné standardnímu modelu, ale s oběma Snímač otisků prstů (Ne v A10) jako technologie zámek obličeje. Senzor je vždy velkou výhodou, protože usnadňuje odemykání v noci, technologie Face Unlock je vždy nepříjemná, ne-li nejpokročilejší. Má dual SIM + MicroSD, tradiční micro USB port a slot pro 3,5 mm audio jack. Přenos dat je dvouúrovňový 4G LTE Cat 4, jednoduchá n-band wifi, aktuální verze 5.0 má Bluetooth a GPS, GLONASS a navigaci GALILEO. Nechybí FM rádio a některé obvyklé senzory navíc.

Samsung Galaxy A10s přichází s 4 000 mAh baterií a dvěma fotoaparátySamsung Galaxy A10s přichází s 4 000 mAh baterií a dvěma fotoaparáty

Cena Samsung Galaxy A10s

JE Cena Samsung Galaxy A10s Je k dispozici za 120 USD, což odpovídá něčemu pod 110 EUR …… skvělá cena za mobilní telefon s těmito funkcemi.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A10s

Nový Samsung Galaxy A10s Pokud vezmeme v úvahu autonomii, kamery a přítomnost snímače otisků prstů, jedná se mimo jiné o mobilní zařízení, které bylo vylepšeno téměř ve všech aspektech. Je pravda, že čipová sada má nízkou spotřebu, ale jak jsme viděli, Helio P22 doprovází mnoho vynikajících zařízení. A cena si zachovává původní motto A10, prezentované jako „nejlevnější mobilní telefon na trhu“. Samsung“… Nebo alespoň mezi nimi.”

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku