Samsung Galaxy A2 Core je nyní oficiální, základní úroveň s Exynos 7870 a Android Go

JE Samsung Galaxy A2 Core nyní oficiální. Samsung Každý den nám poskytuje další důkazy o svém odhodlání dobýt trh pro nejdostupnější série. Tento měsíc k vypuštění velkých mas Řada Galaxy A., s Samsung Galaxy A10 jako nejvíce podporující linku. A nyní byl formován mobilní telefon nejzákladnější řady za ceny hluboko pod 100 eur. Podívejme se, co je nového podrobně Galaxy A2 Core

Vlastnosti Galaxy A2 Core

Tyto Funkce Galaxy A2 Core:

Obrazovka a rozložení

Nový Galaxy A2 Core tady je Vícedotyková obrazovka IPS LCD s rozlišením QHD 960 × 540 pixelů. To není špatné pro základní telefon, protože toto malé rozlišení je dostatečné pro čistý výkon, i když není ideální pro příležitostné aktivity. Co se týče funkcí obrazovky kompaktní 5palcová úhlopříčka v tradičním formátu 16: 9. hustota pixelů je 220 PPI a barevná hloubka, 24 bitů. V designu je mobilní telefon viditelný na pólech a má silnější hrany; dobrý vztah 68,92% z obrazovky na tělo. Terminál je dodáván v černé a modré barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Ve vnitřní konfiguraci najdeme dobrá překvapení. Máme osmijádrový procesor Samsung Exynos 7870. Tato čipová sada obsahuje smartphony střední třídy, jako například: Galaxy J6 2018 nebo Galaxy M10. Čipová sada má 8 jader Cortex A53 na frekvenci 1,6 GHz, 14nm výrobní technologii a grafickou kartu ARM Mali T830 MP1. Alespoň Galaxy J6 (verze 2018) zaznamenává v AnTuTu více než 60 000 bodů (zde musíme vzít v úvahu, že J6 2018 používá displej HD +).

Podobný Paměť Galaxy A2 Core, my máme 1 GB RAM + 16 GB ROM. A i když neudělá svou kapacitou RAM, je to oceněno Samsung Stejně jako v těchto případech jste se nerozhodli koupit 8 GB ROM. Slot microSD navíc může tuto paměť rozšířit až na 512 GB. Na druhou stranu, smartphoneone provozuje následující operační systém: Android 8.0 Oreo podle Go Editiona víme, že tato verze se specializuje na optimalizaci a maximální využití pamětí s menší kapacitou. V praxi může terminál plynule vykonávat všechny běžné denní činnosti.

Buben

Baterie Galaxy A2 Core tady je Kapacita 2 600 mAhmůže poskytnout až 12 hodin přehrávání videa v tomto pouzdře na mobilní telefon, což je velmi dobré pro samostatnost …

Fotoaparáty

Fotoaparáty Galaxy A2 Core Oba (hlavní a přední) jsou 5 MP a mohou nahrávat videa 1080p při 30 fps.

Spojení

Mobilní telefon má připojení 4G VoLTE, GPS navigaci, AGPS a GLONASS, Bluetooth 4.2 a jednoduché wifi n. Připojení zahrnuje tradiční port micro USB 2.0, 3,5 mm zvukový konektor a duální sloty pro dvě SIM karty. K dispozici je FM rádio a není zde žádný nedostatek akcelerometrů a senzorů přiblížení. V mobilním telefonu není žádný snímač otisků prstů.

Galaxy A2 Core je dodáván s Exynos 7870 a Android GOGalaxy A2 Core je dodáván s Exynos 7870 a Android GO

Základní cena Galaxy A2

JE Cena Galaxy A2 Core Je to zhruba 68 eur za směnný kurz a v současné době je k dispozici v Indii. V ideálním případě je váš příjezd do Evropy za cenu nepřesahující 75 eur.

Výsledky a názory Galaxy A2 Core

Nový Galaxy A2 Core zdaleka banální. Mobile má výkonný procesor pro základní úroveň, dostatečnou samostatnost, dobrou konektivitu a dostupnou cenu. Celkově jsou specifikace přijatelné a věříme, že to bude ideální konkurence pro mobilní telefony, jako je tento. Jdi redmi z Xiaomi.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku