Samsung Galaxy A20s přichází s trojitým fotoaparátem za oficiální a základní cenu

A pokračováním v představení nových modelů slibovaných pro řadu A se nový model stal oficiálním. Samsung Galaxy A20s, renovující mobilní zařízení Galaxy A20 a posiluje to. I když si myslíme, že rozdíly se zaměří na obrazovku, hardware a kameru, pojďme zjistit, co přidává standardní model …

Funkce Samsung Galaxy A20

Tyto Specifikace Samsung Galaxy A20s:

Obrazovka a rozložení

Nyní máme obrazovku 6,5palcový TFT LCD kříž s Rozlišení HD + 1560 x 720 pixelů. Toto je obrazovka 19,5: 9 Infinity-Vv elegantním a moderním designu, s malým zářezem, v kapce vody. Mobilní telefon, i když je vyroben z plastu, je moderní a má profil pouze 8 milimetrů.

Paměť, procesor a operační systém

My máme 1,8 GHz osmijádrový procesor Co Samsung dosud neodhaleno, zatímco paměť zůstává uvnitř 3 GB RAM s 32 GB interním úložištěm. A karta microSD má další kapacitu 512 GB. Pokud jde o operační systém, Android 9.0 Pie prostřednictvím přizpůsobení OneUI.

Buben

Baterie Galaxy A20s Zůstává uvnitř 4 000 mAhStejná vynikající úroveň kapacity jako model A20.

Fotoaparáty

A ve fotografii existují pokroky. Musíme Fotoaparát Galaxy A20s trojitý a senzory 13 MP + 8 MP + 5 MP (s clonami objektivu: f1,8; f2.2 ultra širokoúhlý a f2.2 bokeh senzor). Mimochodem, přední kamera má senzor 8 MP pro selfie. Proto v tomto modelu fungujeme jako další snímač a velký prstenec a hloubka.

Samsung Galaxy A20s přichází s 6,5palcovým TFT displejem6,5palcový TFT displej Samsung Galaxy A20s

Spojení

Odemknutí zajišťuje rozpoznávání tváře pomocí snímače otisků prstů a softwaru, který je třeba provést později. Máme podporu 4G, wifi úrovně 4, Bluetooth 5.0 a GPS a AGPS navigaci. Má zvukový konektor a je integrován moderní port USB typu C, což je dobrá zpráva.

Cena Samsung Galaxy A20s

JE Cena Samsung Galaxy A20s V současné době není zveřejněno spolu s dalšími prvky mobilního telefonu; avšak z jedné chvíle do druhé budeme mít tyto informace a jejich dostupnost.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A20s

Samsung Galaxy A20s Nová střední úroveň – základní mobil, rozšiřující ekonomickou řadu Galaxy A. Samsung Přidávání výrazů „s“ do telefonů nabízených před méně než rokem s určitými vylepšeními této „As Sub line“. Tento konkrétní mobilní telefon nás překvapuje trojitým fotoaparátem a větší obrazovkou, přestože jsme předchozí AMOLED nahradili TFT.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku