Samsung Galaxy A70 a A90 budou mít 6,7palcové velké obrazovky

Dnes je den plný zpráv o Samsungu … Poslední věc, kterou vám o této společnosti můžeme říct, je: Samsung Galaxy A70 a A90 budou mít 6,7palcové velké obrazovky. Zatímco s Galaxy A40Obrazovka bude znatelně menší s úhlopříčkou 5,87 palce.

Dnes se objevily nové zajímavé podrobnosti o nových smartphonech Galaxy A70 Y A90Hlavní představitelé aktualizované řady Galaxy A… Podle zdroje informací obdrží tato zařízení optické snímače otisků prstů integrované do obrazovky i poměrně velké obrazovky.

Pokud jste jedním z těch, kteří si myslí, že obrazovka s úhlopříčkou přesahující 6,2 palce přes palubu, musíme vám to říct Galaxy A70 Y Galaxy A90 budou mít ještě větší obrazovky. Očekává se, že úhlopříčka obou zařízení dosáhne 6,7 palce.

Nepochybně budou obrazovky, kde obecně uvidíme zmenšení rámečku, rozměry těchto telefonů téměř nedosáhnou ani „tabletu“. JE Galaxy A70 a A90 Budou to dva obří modely smartphonů.

Naštěstí ve společnosti Samsung vyrábějí zařízení pro každý možný vkus. Nový Galaxy A40 Bude mít 5,87palcovou obrazovku, která je mnohem kompaktnější než modely, které jsme právě zmínili.

Samsung Galaxy A70 a A90 budou mít 6,7palcové velké obrazovkySamsung Galaxy A70 a A90 budou mít 6,7palcové velké obrazovky

Podle zdroje se premiéra nových telefonů Galaxy A uskuteční 28. února. Zatím však není jasné, zda se dočkáme úplné prezentace všech modelů v řadě, nebo zda společnost nabídne nejprve modely základní úrovně, pak Galaxy A70 a A90.

Kroky, které společnost podnikla s modely Galaxy M, byly přesně druhým scénářem.

Zdroj: MySmartPrice

Zdravím z hloubky bytů.