Samsung Galaxy A70s ohlásil a přináší nám 64MP fotoaparát za tuto cenu

Samsung Galaxy A70s Již aktualizuje obrázek a fotoaparát. O zbytku nenajdeme velké rozdíly Galaxy A70 Je to změna, která by měla být provedena tváří v tvář standardu a konkurenci, která již v tomto smyslu pokročila. Oppo (Realme XT) nebo Xiaomi (Redmi Note 8 Pro). Podívejme se ale na podrobnosti …

Funkce Samsung Galaxy A70

Budeme vědět Specifikace Samsung Galaxy A70s:

Obrazovka a rozložení

Screen one Super AMOLED S Infinity-U Rozlišení Full HD + 2400 x 1080 pixelů. Je to širokoúhlá obrazovka úhlopříčně; opatření 6,7 palce a to přijde Poměr stran 19,5: 9. Mobilní telefon je k dispozici ve třech barvách: „Prism Crush Red“, „Prism Crush Black“ a „Prism Crush White“ nebo v červené, černé a bílé barvě.

Samsung Galaxy A70s se zářezem a v černé, bílé nebo červené barvěSamsung Galaxy A70s se zářezem a v černé, bílé nebo červené barvě

Paměť, procesor a operační systém

Procesor používaný novým terminálem je osmijádrový Qualcomm Snapdragon 675Jedná se o poměrně výkonnou prémiovou čipset se 2 jádry na 2,0 GHz a 6 jádry na 1,7 GHz. Paměť je velmi velkorysá. 6 nebo 8 GB RAM a 128 GB interní úložiště. A slot microSD může tuto paměť rozšířit až na 512 GB. Pokud jde o operační systém, máme následující verzi: Android 9.0 Pie pod jednou vrstvou uživatelského rozhraní.

Buben

A terminál, 4500 mAh spolu 25W rychlé nabíjení.

Fotoaparáty

Věci se ve fotografii znatelně zlepšují. Hlavní fotoaparát Galaxy A70s přines to hned 64 MP snímačMá clonu objektivu f1,8. Druhý snímač je 123 stupňů širokoúhlý 8 MP, clona f2.2 a hloubkový senzor 5 MP (clona f2.2). Tento fotoaparát nyní přináší stabilizační funkce pro vylepšení videí, videí 4K a nočních snímků. Pokud jde o přední kameru, není moc pozadu a přináší senzor 32 MP pro selfie.

Spojení

Máme mimo jiné podporu pro 4G LTE, Bluetooth, dvoupásmové WiFi, připojení NFC a sloty Dual SIM. Snímač otisků prstů je integrován do obrazovky. K dispozici je zvuková technologie Dolby Atmos.

Samsung Galaxy A70s přináší trojitý fotoaparát s 64 MPSamsung Galaxy A70s přináší trojitý fotoaparát s 64 MP

Cena Samsung Galaxy A70s

JE Cena Galaxy A70 Přibližně 375 EUR za 6GB RAM verzi pro Indii; a verze 8 GB RAM stojí přibližně 400 eur. Obě verze mají 128 GB ROM. Tyto ceny se mohou po příjezdu do Evropy mírně lišit.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A70s

Samsung Galaxy A70s mobilní telefon, který se řídí svou strategií Samsung Aktualizace linky A s mobilními telefony, jejichž příjmení je „s“, některé již známe. V případě Galaxy A70Terminál aktualizuje kamery integrací obzvláště výkonné kamery. 64 MP snímačje něco, co již začínají dělat jiné značky.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku