Příslušenství

Samsung Galaxy A71 5G unikly téměř beze změny

V modelu Samsung střední třídy je člen, kterého jsme si mohli v poslední době vyzkoušet a který se nám během používání opravdu líbil. Mluvíme o 5G připojeném Samsung Galaxy A71, který do značné míry splňuje všechny body a brzy uvidíme, jak se nová verze dostane na trh. Název, který zobrazuje originalitu, bude Samsung Galaxy A71 5G a dnes prozradil řadu tiskových obrázků, což nám ukázalo celý jeho design.

Před pouhým týdnem jsme viděli, jak Samsung Galaxy A51 5G také unikl z tiskového obrazu. Tento terminál nám ukázal, jak esteticky čelíme přesně stejnému telefonu, až na jeden detail. byl to konec jeho zad. S tímto Samsung Galaxy A71 5G se model opakuje, jak vidíte na nově uniklých obrázcích.

Samsung Galaxy A71 5G přichází s malou estetickou změnou

Vzhledem k názvu tohoto terminálu bude mít Samsung Galaxy A71 5G podle očekávání design téměř totožný s modelem LTE. Proto pokračujeme s otvorem vycentrovaným před 6,7palcovou obrazovkou ve formátu 20: 9. Je také stále vyroben ze skleněného plastu, ale jak vidíme zezadu, povlak již není viditelný polygonální, spíše je rozdělena do dvou oblastí s různou tonalitou.

Je to stejný estetický rozdíl, jaký jsme viděli na Samsung Galaxy A51 5G s verzí LTE, a stejná designová řada, jaká se nám ukázala u Samsung Galaxy A90 5G před několika měsíci. O jeho funkcích by všechno kromě procesoru mělo zůstat nedotčeno. Exynos bude 980 (Galaxy A51 5G pravděpodobně půjde do řady Dimensity MediaTek), takže na zadní straně bude také 64megapixelový hlavní fotoaparát.

Pokud jde o cenu, všechno se právě teď říká, ale očekává se, že to bude 37 500 indických rupií, 454 eur na akciovém trhu. Vzhledem k tomu, že běžná verze byla v Indii prodána za 29 999 rupií (363 eur), Zde ve Španělsku by se dalo očekávat, že vzroste na více než 500 eur.Vzhledem k tomu, že jsme A71 našli za přibližně 450 eur, je stále dost vysoký, vzhledem k tomu, že je stále ve středním rozsahu a jeho cena se nebezpečně přiblíží špičkovým telefonům s připojením 5G.

Zdroj | Pricebaba

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK