Samsung Galaxy A71 prochází Geekbench, přijde s Androidem 10 a 8 GB RAM

JE Samsung Galaxy A71 by se na trhu měly objevit zejména po uvedení další vlajkové lodi společnosti Samsung Samsung Galaxy S11 měla by dorazit na jaře příštího roku.

Při předchozích příležitostech jsme vás informovali. Samsung Galaxy A71 a Samsung Galaxy A91 Bude to první telefonní linka v rodině Galaxy A, která přichází s operačním systémem Android 10 hned po vybalení z krabice.

Pokud jde o terminál, o kterém si dnes chceme promluvit, Samsung Galaxy A71 s číslem modelu SM-A715F se objevil v databázi populární srovnávací stránky Geekbench. To nám umožnilo znát funkce dotyčného zařízení. Telefon je vybaven 8 GB RAM a jak jsme vám řekli dříve, opravdu běží na nejnovějším operačním systému Android 10.

SM6150 je specifikován jako jediný čipový systém nalezený v dotyčném terminálu, takže mluvíme o Qualcomm Snapdragon 675 nebo Snapdragon 730. Databáze Geekbench již má smartphony se sm6150 SoC a nakonec získala jeden nebo druhý z nich. SoC, například Galaxy A70, respektive Oppo Reno 2.

Jednojádrové a vícejádrové skóre výkonu Galaxy A71 byly 2540, respektive 7081 bodů.

Pokud jde o datum uvedení Samsung Galaxy A71, jak jsme již předpověděli, očekává se, že se na trh dostane po uvedení vlajkové lodi smartphonu Samsung Galaxy S11, terminálu, který uvidíme na jaře příštího roku.

Zdroj: nashvillechatterclass

Zdravím z hloubky bytů.