contador de visitas gratis Skip to content

Samsung Galaxy A80, mobilní telefon, který otáčí fotoaparátem …

Galaxy A80

Samsung je stále odhodlaný zkusit něco jiného, ​​než jen zářez. Byl to především Galaxy S10 s fotoaparátem integrovaným do obrazovky a tentokrát šli s novým Galaxy A80 ještě dále.

Nová střední úroveň Společnost Samsung velmi zvědavě otáčí svou zadní kamerou Funguje také jako kamera pro selfie v brutální kvalitě díky 48 MP hlavního senzoru. Výsledkem je velmi dobře vypadající mobilní zařízení na celou obrazovku.

Galaxy A80 vpředu

Chcete se dozvědět více o novém Galaxy A80?

V podstatě najdeme hardware střední třídy, který nám poskytne dobrý výkon, a to vidíme ve specifikačním listu.

vlastnosti

Samsung Galaxy A80

obrazovka Nový 6,7 nekonečný displej Full HD + s technologií Super AMOLED
Procesor Qualcomm Snapdragon 7150 8jádrový 2,2 GHz
Úložiště dat 8 GB
Úložný prostor 128 GB bez MicroSD
Otočná kamera 48 MP Ultra širokoúhlý f / 2,2 s viditelností 123 ° a 3D hloubkou f / 2,0 a 8 MP sekundárně.
Spojení 4G LTE, dvoupásmové AC WiFi, Bluetooth 5, GPS, NFC a USB C. Na obrazovce také najdeme snímač otisků prstů.
baterie 3700 mAh S 25 W rychlým nabíjením
OS Android 9 Pie

Funkce Galaxy A80

S rozměry 165 × 2 x 76,5 x 9,3 mm je váš fotoaparát po sestavení větší než správná velikost. Tvá váha 210 gramů Vypadá dobře pro svou velikost a nedochází mu mnoho z toho, co najdeme na mobilních telefonech této velikosti. Tento design jsme viděli na mobilním telefonu Oppo před několika lety a nyní má v nové A80 překvapit.

Kapsa používá sklo na obou stranách telefonu, i když vypadá, že je, ale a kovové šasi dát dobrý odpor celku. Najdeme jej v černé, zlaté nebo stříbrné barvě.

Stojí Galaxy A80 za to? Co je nejlepší na mobilu?

Koncept celé obrazovky není špatný. Zařízení se dobře používá a Samsung má zajímavý nápad. Nejlepší na tomto smartphonu je: stejné fotografie jako přední fotoaparát na zadním fotoaparátuTo je stejné prostřednictvím mechanismu, který vznikl velmi konkrétním způsobem.

Fotoaparát s 48 MP a širokým 123 ° je nejdůležitější věcí v tomto mobilním telefonu pro pořizování panoramatických fotografií. Hardware nám nebude poskytovat špatné zkušenosti, protože jde o telefon střední třídy, který nám poskytuje záruku. dobrý výkon ve hrách a aplikacích všechny druhy.

Funkce Galaxy A80

My máme 8 GB RAM a 128 GB úložiště Nedostatek místa je dobré číslo vzhledem k tomu, že nemáme microSD. A zdá se, že jeho 3700 mAh baterie nám nabízí den autonomie, ale ne pro více. Při této tloušťce jsme toho mohli mít víc.

Chcete-li tuto zkušenost vypnout, je dobré mluvit o zvukovém systému podporujícím následující: Dolby Atmos a jedno uživatelské rozhraní se systémem Android 9 Pie. Také se nevzdávají Bixby, který bude k dispozici v zařízení.

Jaká je cena Galaxy A80?

To je hlavní otázka tohoto zařízení, Cena Galaxy A80 bude 649 €. V mnoha zemích, včetně Španělska, se začne prodávat 29. května. Možná je cena s nejvyšší úrovní firmy za tyto peníze příliš drahá.