Samsung Galaxy A80, otočný fotoaparát, super AMOLED displej, SD 730 a 8 GB RAM

Nový Samsung Galaxy A80 Je to jeden z nejnovějších modelů nabízených jihokorejskou společností. Řada Galaxy A. význam. Jedná se o nejvýkonnější model v prémiové střední třídě a integruje inovativní prvky, jako jsou: rotující kamerao kterém jsme již hodně slyšeli. Uvidíme, co nám tento prémiový – prémiový model nabízí …

Vlastnosti Samsung Galaxy A80

Uvidíme co Specifikace Samsung Galaxy A80:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Galaxy A80 kříž velkorysý 6,7 palce a poměr stran 19: 9. Jsme tváří v tvář Panel typu Super AMOLED s rozlišením Full HD + 2400 × 1080 pixelů, v rámu obrazovky podporovaném Samsung pod jménem “Nový nekonečný displej“. To je název, který pokrývá téměř celou fasádu bez přerušení. Rámečky jsou přísně tajné, téměř spadají do kovového okraje. Terminál má samozřejmě o něco silnější profil než trendy terminály a dosahuje 9,3 mm. Sluchátko je dodáváno ve zlaté, černé a stříbrné barvě.

Samsung Galaxy A80 přichází s novým nekonečným displejem typu Super AMOLED Full HD +Samsung Galaxy A80 přichází s novým nekonečným displejem typu Super AMOLED Full HD +

Paměť, procesor a operační systém

Protože hardware zahrnuje procesor Snapdragon 730. Jedná se o 2jádrový čipset ARM Cortex-A73 na frekvenci 2,2 GHz a 6jádrový čipset ARM Cortex-A53 na 1,6 GHz. Tento procesor je jedním z nejvýkonnějších procesorů střední třídy. Citace Paměť Galaxy A80, jsme 8 GB RAM a 128 GB ROM. Zařízení neobsahuje SD slot, ale s touto pamětí jej nebudete potřebovat. A operační systém, který je doprovází, Android One 9.0 Pie, volání Jedno uživatelské rozhraní, z Samsung.

Baterie a připojení

Baterie Galaxy A80 perfektní Kapacita 3700 mAh a rychlé nabíjení 25W.

V tomto spojení vyniká přenos datové úrovně 4G / LTE Cat.20, dvoupásmové ac wifi, Bluetooth 5.0 a NFC připojení. Má port USB typu C a sloty pro dvě SIM. A snímač otisků prstů integrovaný do obrazovky.

Fotoaparáty

Tento mobilní telefon nabízí nový kamerový systém. Fotoaparát Galaxy A80 je trojitý a otočný. Fotoaparát vystupuje ze zadní části mobilního telefonu a otáčí se o 180 stupňů. Může s ním provádět jak hlavní (zadní) funkce fotoaparátu, tak přední fotoaparát pro selfie. Tento design je nejvýnosnějším z hlediska propagandy a marketingu. A není divu … Otočný kamerový systém je zcela inovativní. Pokud jde o senzory, máme hlavní 48 MP (clona f2.0), a 123 stupňů širokoúhlý, 8 MP a jeden 5 MP ToF snímač pro hloubku a realističnost obrázků.

Samsung Galaxy A80 přináší trojitý rotující fotoaparátSamsung Galaxy A80 přináší trojitý rotující fotoaparát

Cena Samsung Galaxy A80

JE Cena Samsung Galaxy A80 již schváleno s Galaxy A70. Mobilní telefon bude stát přibližně 575 eur a bude se prodávat od 29. května.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy A80

Nový Samsung Galaxy A80 Jedná se o vysoce očekávaný prémiový model střední třídy v roce 2019. Inovace otočné kamery je jednou z nejzajímavějších funkcí tohoto mobilního telefonu. Ostatní technické prvky také vyniknou.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku