Samsung Galaxy Fold by měl být znovu vydán v červenci

Pokračujeme zprávami z informací na ptačí sociální síti Twitter. Jak víme, opětovné spuštění Samsung Galaxy Fold se očekává v červenci příštího roku.

Pokud se to nakonec stane, jak Samsung Galaxy Fold Y Huawei Mate X budou spuštěny téměř současně.

Mukul Sharma zveřejnil na své stránce Twitter aktualizaci týkající se kalendáře uvažovaného pro uvedení prvního flexibilního telefonu Samsung v korejské společnosti.

Zdroj také tvrdí, že dva velmi důvěryhodní informátoři potvrdili, že společnost je již blízko řešení problémů s telefonem. Samsung Galaxy Foldse začne prodávat v červenci tohoto roku.

Nezapomeňte, že kvůli problémům objeveným prvními pozorovateli společnost Samsung odložila spuštění tohoto terminálu na duben. Nejnovější verze Samsung Galaxy Fold zaznamenala jeho vydání na neurčito. Očekává se, že smartphone bude vydán v červnu, ale na konci května se dozvědělo, že zařízení bude k dispozici až na konci června.

Samsung Galaxy FoldSamsung Galaxy Fold

Je třeba dodat, že Samsung Galaxy Fold by se měl začít prodávat dva až tři měsíce před jeho konkurentem. Huawei Mate X; Pokud se však pověsti potvrdí, oba smartphony se dostanou k uživatelům současně.

Během představení terminálu, kterého jsme se mohli zúčastnit v Madridu, jsme přestali chtít mít možnost dotknout se nového flexibilního terminálu Samsung, zdá se, že čekání konečně skončilo.

Vzhledem ke zpožděním, zjištěným předchozím problémům a ceně, která má být uvedena na prodej….Každý, kdo má zájem o koupi Samsung Galaxy Fold?.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.