Samsung Galaxy Fold je nyní oficiální a je dodáván se šesti fotoaparáty a 12 GB RAM

Samsung Galaxy Fold První skládací mobilní telefon slavné jihokorejské firmy. Tento mobilní telefon je již známý prakticky každému kvůli mnoha únikům, ale nyní jej formalizuje při spuštění reklam v televizi. Stručně řečeno, vysoce flexibilní tanečník je představen na obrazovce nového mobilního telefonu … Toto je první Reklama Galaxy Fold. Podívejme se blíže na to, co tato nová vlajková loď je. Samsung

Vlastnosti Samsung Galaxy Fold

Tyto Funkce Samsung Galaxy Fold:

Obrazovka a rozložení

obrazovka Samsung galaxy Podlaha celkem (tj. v režimu tabletu) Úhlopříčka 7,3 palce. Tohle je displej Nekonečný flexibilní displej, Typ Dynamický AMOLED QXGA +. Ve složeném stavu se obrazovka zmenší. 4,6 palce, rozlišení HD + Super AMOLED a jeden Poměr stran 21: 9.

Podle společnosti je součástí „tajemství“ flexibility a pevnosti této obrazovky vrstva polymeru na flexibilní obrazovce, poloviční tloušťka než běžné obrazovky. Jak fungují? Pokud skládací obrazovku zapneme nebo vypneme, aplikace se automaticky zobrazí, jako bychom ji nechali v režimu tabletu nebo mobilu. Terminál je k dispozici v modré, žluté, stříbrné a černé barvě. A barvu závěsu lze přizpůsobit.

Samsung Galaxy Fold přichází se čtyřmi barevnými prezentacemiSamsung Galaxy Fold přichází se čtyřmi barevnými prezentacemi

Paměť, procesor a operační systém

Motor pohánějící tuto novou mobilní technologii bude záviset na regionu. Exynos 9820 nebo Snapdragon 855. V obou případech Paměť Galaxy Fold užasné 12 GB RAMzatímco interní úložiště dosáhne alespoň jedné věci 512 GB typu UFS 3.0. A operační systém, který tento výkonný hardware doprovází, Jedno uživatelské rozhraní na základě toku Android 9.0 Pie.

Buben

Baterie Galaxy Fold Existuje pár a komoda Kapacita 4380 mAh. Na svém mobilním telefonu Technologie bezdrátového nabíjenímohou nabíjet další zařízení, pokud jsou kompatibilní.

Fotoaparáty

S celkem šesti senzory máme kompletní, moderní a vynikající fotografický systém. Trojitý hlavní fotoaparát Galaxy Fold, s tři senzory 12 MP + 12 MP + 16 MP (první snímač je ultra širokoúhlý s proměnnou clonou f1,5-2,4, druhý je teleobjektiv f2,4 a třetí je širokoúhlý f2,2).

Mimochodem, máme dvě přední kamery: integrovaná duální přední kamera, s 10 MP a 8 MP snímač (f2.2). A vestavěná přední kamera Má jedinečný senzor, který pracuje složený s vybavením …

Připojení a zvuk

Port USB typu C pro mobilní telefon, Bluetooth 5.0, AC dvoupásmová wifi a také bezdrátová síť 6 (osa 802.11). K dispozici je také připojení NFC.

Pokud jde o provoz obrazovek, „okno pro více entitTo vám umožní zobrazit tři aplikace současně ze souběžných oken. Existuje také možnost spojit se s Samsung DeX a nakonec asistent bixby Vaší značky. S ohledem na odblokování terminálu je snímač otisků prstů umístěn bočně. Galaxy S10e. A máme hlas AKG reproduktorytaké boční.

Samsung Galaxy Fold má skládací obrazovku 21: 9Samsung Galaxy Fold má skládací obrazovku 21: 9

Cena Samsung Galaxy Fold

JE Cena Samsung Galaxy Fold Bude to 1 980 EUR a bude k dispozici od 26. dubna, ačkoli předprodej již začal. Samsung předpovídá, že cena bude postupně klesat, a to je skvělá zpráva pro definitivní uvedení této technologie na trh.

Výsledky a názory Samsung Galaxy Fold

Nový Samsung Galaxy Fold Jedná se o nejvyšší úroveň navrženou k narušení plánů z hlediska nových technologií. Zvláště pokud jde o skládací obrazovku, ale mobilní zařízení má v každé oblasti špičkové prvky. Cena je docela konkrétní a to je zřejmé, ale společnost nás ujišťuje, že cena může klesnout, protože tato nová technologie bude konkurenceschopnější.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku