Samsung Galaxy Gear zasáhl Apple iWtach jako první, vydaný dříve

Samsung Galaxy Gear

Oficiální představení Samsung Galaxy Note 3 konečně dorazilo 4. září a překvapilo nás to. Samsung Galaxy GearNové korejské inteligentní hodinky. JE Samsung Galaxy Gear Porazil Apple iWatch tím, že se stal oficiálním a vstoupil na trh jako první. Nyní, když bylo nositelné technologické zařízení oficiálně oznámeno, můžeme mu dát cenu, zjistit specifikace a kdy se dostane do obchodů.

Apple také vyvíjí iWatch, jak každý ví, ale Galaxy Gear poprvé vyšel dříve, než byl oficiální. Prozatím se chytré hodinky prodávají Samsung Galaxy Gear Jako doplněk k Samsung Galaxy Note 3, ale po obdržení příslušných aktualizací od Samsungu budou podporována i další zařízení řady Galaxy, jako je Samsung Galaxy Note 2 nebo Samsung Galaxy S4.

Technické specifikace Samsung Galaxy Gear Zahrnuje 800 MHz procesor, 1,63 palcový Super AMOLED displej s rozlišením 320 x 320, 1,9 megapixelový fotoaparát a 315 mAh baterii. Nalezneme také připojení s Bluetooth 4.0, senzorem akcelerometru a operačním systémem Android 4.3.

Nastavení Samsung Galaxy Gear Lze je ovládat ze smartphonu s nainstalovanou příslušnou aplikací. Chytré hodinky Samsung Galaxy Gear Celosvětově bude k dispozici od září. Cena, kterou udržujeme konstantní, je cena, která odpovídá ceně v USA, a bude 299 $.

Bude velmi zajímavé sledovat, jak. Samsung Galaxy Gear a pokud se přenosná technologická zařízení rozšíří nebo zůstanou místo nich pouze produktem, aniž by se dostala k veřejnosti. Příchod Apple iWatch je naplánován na konec roku 2014, takže Samsung má jasnou výhodu nad svým hlavním konkurentem na trhu, který vyjde před více než rokem. To může také pomoci společnosti Apple vědět, jak její chytré hodinky Samsung fungují, znát slabé a silné stránky a řešit je nebo vylepšovat ve svých iWatch.

Rádi bychom znali váš názor. Myslíte si, že se chytré hodinky v krátké době rozšíří a každý bude používat smartphony jako jejich vrstevníci? Nebo si možná myslíte, že chytré hodinky budou spíš tržní kuriozitou.