Samsung Galaxy M10, ekonomický model nyní oficiální

Galaxy M10 a M20 Jsou oficiálně vydány v Indii a jsou k dispozici prostřednictvím Amazonu. JE Samsung Galaxy M10 Jedná se o nejlevnější model a bude konkurovat vynikající základní řadě Huawei. Řekneme vám podrobnosti M10

Vlastnosti Samsung Galaxy M10

Tyto Vlastnosti Samsung Galaxy M10:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Samsung Galaxy M10 typ Infinity-V displej, s HD rozlišení + 1520 x 720 pixelů a pohodlné Úhlopříčka 6,2 palce s Poměr stran 19,5: 9. Notch je inovace Samsungzvláště poté Galaxy A8s a díra na obrazovce. Zářez je integrován, tentokrát jako kapka vody. Budeme mít štíhlý 7,9 mm profilový terminál v černé a modré barvě (Charcoal Black a Ocean Blue).

Paměť, procesor a operační systém

Mobilní s procesorem Exynos 7870 Na 1,6 GHz Paměť Galaxy M10 to by přišlo s možnostmi 2 nebo 3 GB RAM s 16 GB nebo 32 GB ROM. Karta microSD může rozšířit paměť až na 512 GB. A přestože nebyl aktualizován na Android Pie, je zde nové přizpůsobení. Android 8.1 Oreo: Samsung Experience 9.5 UX.

Buben

Baterie Samsung Galaxy M10 tady je Kapacita 3 400 mAh. Tato baterie je a 15W nabíječkatřikrát více energie než konvenční zátěž.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotografie, Hlavní fotoaparát Samsung Galaxy M10 binární 13 MP (f1.9) + 5 MP senzory široký úhel. Pro selfie přední kamera má 5 MP snímač (f2.2). Smartphone má ultra-široký režim pro podporu krajiny, městských scenérií a skupinových fotografií.

Spojení

Máme přenos dat na úrovni 4G LTE, Bluetooth 5, střídavé dvoupásmové WiFi nebo připojení, jako je 3,5 mm konektor, slot Dual SIM – Nano SIM a moderní port USB typu C. K dispozici je FM rádio. a snímač otisků prstů nechybí, později se také odemkne obličejem. Alespoň v Indii bude podpora Widevine L1 umožňující streamování HD videa prostřednictvím aplikací jako Amazon Prime Video a Netflix.

Samsung Galaxy M10 má 6,2palcový displej Infinity V.Samsung Galaxy M10 má 6,2palcový displej Infinity V.

Cena Samsung Galaxy M10

JE Cena Samsung Galaxy M10 Změna verze 2 GB RAM s 16 GB ROM v Indii stojí přibližně 95 EUR. A asi 110 EUR se změní u 3GB RAM verze s 32GB ROM. Prodej proběhne 5. února prostřednictvím Amazon.in a elektronického obchodu Samsung India. A i když na západě zatím nemáme historii prodeje, pravděpodobně se objeví brzy.

Výsledky a názory na Samsung Galaxy M10

Samsung Galaxy M10 Jedná se o „nejmenší“ model v již velmi cenově dostupné řadě Galaxy M, který si poradí se vstupními trhy silných asijských značek. Pokud jde o funkce, telefon má mnoho atraktivních aspektů za skvělou cenu.

Oficiální stránka společnosti Samsung ve Španělsku.